Black Friday/Черен петък – 2022 г.

  • 252 331
  • 2 843
# 2 040
Накупих от Дъглас комплекти за подарък. Всичко е с доставка до магазин, та спестих таксата за наложения платеж.

И от Зара успях две ризи и едни обеци, исках едни ботуши, но изчезнаха за минути, ще ги дебна, ако някой връща... Имах безплатна доставка до магазина в Парадайс.

Мисля още едни маратонки Nike от Fashion Days.
Остана HM евентуално и утре от Сефора.

Добре, че Лили нямат намаление пак 50%, защото ще се разоря.

Виж целия пост
# 2 041
Оф, някакси се надявам Лили да ни изненадат. Тъкмо ми свършиха нещата от миналата година, които бях поръчала Simple Smile
Виж целия пост
# 2 042
Оф, някакси се надявам Лили да ни изненадат. Тъкмо ми свършиха нещата от миналата година, които бях поръчала Simple Smile

Не мисля. Единствено за каталозите знам, че като се върнат ще има отстъпка.




Според Вас струва ли си тая палитра за 30 лева?
Виж целия пост
# 2 043
Да ама при нас не дават каталози Simple Smile
Виж целия пост
# 2 044
Да ама при нас не дават каталози Simple Smile

За кой град става въпрос? 🤔 Трябва да дават навсякъде...
Виж целия пост
# 2 045
И аз поръчах коледни комплекти от Дъглас за подарък, а може и за мен да остане някой 😂 Супер приятно се изненадах, че са с -40% и мерси на потребителката, която сподели, че до магазин няма такса, защото нямаше да го забележа Simple Smile
Виж целия пост
# 2 046
Аз все пак си поръчах от дъглас няколко неща на The Ordinary. Много рядко ги намаляват и таксата за наложен платеж не ме спря.
Виж целия пост
# 2 047
Кои маратонки коментирате малки? Да видя и аС😅🤣
Виж целия пост
# 2 048
Аз търся препоръка за читав смарт часовник. Ако може да не струва 500 лв.

Huawei watch GT3 ,в Емаг 369 лв .
Бях с GT 2 ,излезе GT3 и го смених.
Доволна съм.
Виж целия пост
# 2 049
Днес си получих парогенератора от Емаг. Сърдечно благодаря на потребителката, която писа за голямото му намаление (от 900 на 500). Веднага го изпробвах и съм супер доволна Blush
Виж целия пост
# 2 050
Знаете ли дали има намаления в сефора през декември.Тогава ще имам път към София и бих искала да се отбия дотам ?
Виж целия пост
# 2 051
Аз все пак си поръчах от дъглас няколко неща на The Ordinary. Много рядко ги намаляват и таксата за наложен платеж не ме спря.

Aз пък тръгнах да се замислям дали да дам 30 лева за сенки за очи 😂
Виж целия пост
# 2 052

😎 доставката по-скъпа от обувките,доволна съм.

От къде изкара тази цена, най-евтините които излизат на мен са ми 36лв, още на обяд преглеждах сайта..?
Виж целия пост
# 2 053
JACKLIN* , https://www.fashiondays.bg/p/Тенис-обувки-game-court-Жени-adidas-performance-p3745222-1/?ref_id=1043847605 отчита го като спам,явно
Виж целия пост
# 2 054
За сенките по-горе - според мен не си заслужава парите , освен ако поне 2/3 от цветовете не използвате ...а надали всичките ще ви отиват ..и ако ще ползвате 5-6 , съвсем пък не. На Revolution има хубави намаления сега, а техните сенки ги харесвам и често ги пускат на промоции все някъде.
Иначе , и аз скромно се отчитам още два чифта обувки от ЦЦЦ сега пуснах една поръчка за боти на голямото и розови светещи летни маратонки за малкото-30% е там намалението за ЧП ( не знам защо ,но предпочита вече с маратонки да ходи лятото или сандали със затворени пръсти ...).
Скрит текст:
И тъкмо се прибирам и ММ вика , видя ли долу в гаража какви маратонки купих на детето за Коледа - Джордънки ( каквото и да значи това ) ......та сега има бол ....Да е жив и здрав , да ги скъса от игра Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия