Black Friday/Черен петък – 2022 г.

  • 252 329
  • 2 843
# 2 340
Чанта, закупена от Ризърв физически магазин,до колко дни мога да я върна? И връща ли се или се заменя?
Виж целия пост
# 2 341
Айде,напоръчах серумчета от Лили-то посред нощите,да не вземе да свършат.....
Виж целия пост
# 2 342
Чанта, закупена от Ризърв физически магазин,до колко дни мога да я върна? И връща ли се или се заменя?
Би трябвало да са 30 дни.
Виж целия пост
# 2 343
Някой да има покривка за маса от Textura?

Търся отзиви за качеството. Дори с намаление ми се струват скъпи, но като цяло не знам как вървят цените на качествените покривки за всеки ден.
Виж целия пост
# 2 344
Аааа..Пийк..пАри нЕма вече Тета...синЦея да чака, аз си ги пускам до магозин и пак имам БД нока, че и кодче въвеждам....
Виж целия пост
# 2 345
И аз снощи поръчах от Гален.Сравнявах цените в Софармаси, защото смятах да отида да взема нещото от там за да не поръчвам още заради БД, но там цена с намаление е като цена без намаление в Гален.Направо може да се побърка човек, трябва да има някаква регулация на цените, това е направо кражба.Да грабим като невидели и да ровим по цели седмици по сайтовете.Разликите са  големи, смятайте за какво става въпрос навсякъде.

Моя зъбен душ дойде от Технополис.Струва ми се като детска играчка, довечера ще го пробвам, а днес трябва да видя някое клипче.
Виж целия пост
# 2 346
Позатваряй устата да не се окъпеш..с душа Stuck Out Tongue Closed Eyes
Споко, ще се справиш...

Мда, и мен това сравняване на цените ме побърква..ровя, ровя и рова..и пак ровя и записвам Head Band
Виж целия пост
# 2 347
Аз си отворих тетрадка Laughing, но се ядосах и я зарязах и освен душа се занимавам само с дреболии, а ми се искаше нещо по-голямо като робот за прозорци, някой уред, но не се сетих да запиша цените още лятото, но вече ще съм подготвена за догодина Scream
Виж целия пост
# 2 348
В Лили има ли безплатна доставка до магазин?
Виж целия пост
# 2 349
Не мога да намеря в Лили един продукт, който си поръчвах редовно от онлайн магазина. Дори им и писах преди седмици и никакъв отговор не ми върнаха!

Essence I love colour intensifying база за сенки да сте забелязвали онлайн или във физически? Или къде има в друг магазин?
Виж целия пост
# 2 350
В Лили си сверете цените на нещата, които сте харесали, защото примерно маските на Миша са 4.45 за 1 брой (с намалението 4.45 за 2 маски).
В Ремедиум 1 маска е 2.47.
Виж целия пост
# 2 351
В HM има Cyber Monday, но много постен.
Виж целия пост
# 2 352
В HM има Cyber Monday, но много постен.

Хаха, пародия! Никакъв сайбър мандей не е това. Аутлет на XXS и XL-ки е това...
Виж целия пост
# 2 353
Не мога да намеря в Лили един продукт, който си поръчвах редовно от онлайн магазина. Дори им и писах преди седмици и никакъв отговор не ми върнаха!

Essence I love colour intensifying база за сенки да сте забелязвали онлайн или във физически? Или къде има в друг магазин?
Есенс са много зле с доставките напоследък и стелажите им са почти празни. Провери в Кауфланд на техния стелаж
Виж целия пост
# 2 354
Черния петък и cyber понеделника страшно се отразяват Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия