Хотелите във Велинград - 14 тема

  • 88 256
  • 745
# 270
Аз лично го видях от пост на Красимира Хаджииванова, споделила е страница в Инстаграм и фейсбук. Казва се Кашмир Уелнес и спа хотел. За съжаление не успявам да споделя тук линковете.
Виж целия пост
# 271
https://www.facebook.com/kashmirwellnessandspahotel

Благодаря, намерих го.
Виж целия пост
# 272
Изглежда дооооста добре, браво, нека има и от това..
Виж целия пост
# 273
И ще е pet friendly.
Виж целия пост
# 274
Рекламата на тоя козел беше доста досадна. И явно Красимира много пари е взела, както и другите инстаграмки, влогъри и т.н. Тези 3D визуализации нищо не ми говорят, но от тях личи, че нищо не е останало от предишната интимна обстановка на Велина. Само дано не е ПДЧ по тавана, както с нерендосаните дъски в Арте. Освен това не знам защо обявяват цени в евро, като имат задължение да са в лева. Дано поне храната да е по-добра от преди.
След юни ще му дам един шанс с тийна. Ако до тогава не е станало ясно дали става или не става.
Виж целия пост
# 275
Продават го в Букинг. Със закуска и вечеря. Мъката на дизайнера ми идва в повече. Неомутробарок. Кожите и те са ми в повече, добре, че не са добавили и камшици. Същите бълхарници на вътрешния басейн, като в Арте......Топилата ме хвърлят в потрес, но хамамът печели точка. Обстановката не предполага предишния профил на потребителя. Ще се пробва все пак.
Виж целия пост
# 276
Единствената реална снимка е във фейсбук на входа. Нито в Букинг, нито другаде все още има реални снимки. Всичко е визуализация на вътрешния дизайнер. Но и от тях се вижда, че нещата са зле. С евтинджос да се покаже лукс. Като в Арте. Едвам не си скъсах якето там на необработените ъгли на мебели.
Виж целия пост
# 277
То ясно се вижда, че не са реални снимки, но поне се придобива представа за стил, или по-скоро за липсата на стил. Не е моят влак, но поне веднъж ще се повозя заради 25-годишната традиция. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 278
926 лв за 2 нощувки....
Виж целия пост
# 279
Потрес!
Виж целия пост
# 280
Мдам. Мерси. Нямам никакво желание да отделя 500 лв. дори и само за една нощувка, дори и само за да усетя атмосферата на новото недоразумение. Всичко ми е ясно без дори да влизам във фоайето.
За тези пари ще си прекарам чудесно в гръцко.
Виж целия пост
# 281
За тези пари можеше да се постараят повече. Когато ремонтираха Велина през 2008 направиха наистина чудо с интериора и дизайна. Уцелиха много точно профила на клиентите. Сега.....сега, нищо не направиха. Остаряла концепция в интериора, натруфена обстановка и два пъти повече хора на същата площ. То, всъщност, вече няма площ. Само бетон и топила.......Бих платила тази цена, ако поне малко бяха запазили нещо зелено наоколо.
Виж целия пост
# 282
За тези пари можеше да се постараят повече. Когато ремонтираха Велина през 2008 направиха наистина чудо с интериора и дизайна. Уцелиха много точно профила на клиентите. Сега.....сега, нищо не направиха. Остаряла концепция в интериора, натруфена обстановка и два пъти повече хора на същата площ. То, всъщност, вече няма площ. Само бетон и топила.......Бих платила тази цена, ако поне малко бяха запазили нещо зелено наоколо.

Да, когато за пръв път посетих Велина, преди толкова години, точно интериорът ме привлече. И обмислянето дори и цвета на чашите за вода да бъде в синхрон с акцентния цвят. Някак предразполагаше да се отпуснеш активно.
Сега от визуализациите личи, че ще пляснат "модерните" ламинирани паркети и на тавана. И ще има от така противния ми скандинавски мъх. А за рогата и копитата дори няма нужда дума да се отваря.

Според мен изгубиха много от постоянните клиенти. Но ще видим. Може нови да им се появят. Които харесват подобна обстановка.
Виж целия пост
# 283
За тези пари можеше да се постараят повече. Когато ремонтираха Велина през 2008 направиха наистина чудо с интериора и дизайна. Уцелиха много точно профила на клиентите. Сега.....сега, нищо не направиха. Остаряла концепция в интериора, натруфена обстановка и два пъти повече хора на същата площ. То, всъщност, вече няма площ. Само бетон и топила.......Бих платила тази цена, ако поне малко бяха запазили нещо зелено наоколо.
Аз не бих платила цената дори и само за да разгледам. Писах и на сайта на хотела, отговориха ми презрително, че гроздето било кисело и те и без това нямали места. При такова отношение към клиента нямам място там, още повече че подозирам нашествие на мутри и чалга певици, понеже главно този контингент може да даде такава цена поради наличие на финансови възможности и достатъчно снобизъм. Явно това е и таргетът на хотела, така че всичко е наред. Освен това ме и блокираха от страницата му във ФБ. БГ бизнес - класика.
Виж целия пост
# 284
Цитат
Аз не бих платила цената дори и само за да разгледам. Писах и на сайта на хотела, отговориха ми презрително, че гроздето било кисело и те и без това нямали места. При такова отношение към клиента нямам място там, още повече че подозирам нашествие на мутри и чалга певици, понеже главно този контингент може да даде такава цена поради наличие на финансови възможности и достатъчно снобизъм. Явно това е и таргетът на хотела, така че всичко е наред. Освен това ме и блокираха от страницата му във ФБ. БГ бизнес - класика.


Здравейте,

казвам се Анна Божкова и ще си позволява да Ви отговоря от името на Kashmir Wellness&Spa Hotel.

Следя винаги темите, защото те ни дават обратна връзка, която ние се стараем да вземем и приложим в нашата работа. Не съм си позволявала никога да пиша, защото истински вярвам, че всеки има различни усещания, разбирания за добра почивка. Просто винаги се опитваме да променим, това което е възможно, така, че гостите да се чувстват по-добре.
Реших да Ви пиша, защото извън субективните усещания е много важно да има истинност в написаните думи.
Конкретно бих искала да обърна внимание, че нито един човек не е блокиран от FB страницата на Kashmir Wellness&Spa Hotel. Нямаме такава практика, отворени сме да комуникираме с всеки. Затова Ви моля да не подавате информация, която не е коректна.
Истински вярвам, че нито един наш служител не би си позволил да Ви отговори по начина по който сте описали, затова Ви моля да ми изпратите screenshot, за да мога да взема нужните мерки, защото категорично това е неприемливо. Аз лично не намирам такъв коментар написан от наши колеги.

Още един път бих искала да благодаря на всички изказващи мнение и Ви пожелавам винаги прекрасни, зареждащи и позитивно прекарани почивки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия