Коледни календари - тема №3

  • 104 348
  • 918
# 165
Ето го календара- https://www.douglas.de/de/p/5010737181

Регистрирате се в сайта на някой превозвач, аз ползвам Габко, те ви дават техен адрес в Германия. Дъглас го доставят то превозвача, а те организират курс до Бг 1-2 пъти седмично.

Тук повече инфо https://www.bg-mamma.com/?topic=1409430.120
Виж целия пост
# 166
Днес поръчах календар с горещ шоколад Whittard с -15%



От тук ни взех един стандартен шоколадов на Lindt


Отделно ще си правим къстъм семеен с коледните дейности.

Последно искам да си взема календара на Lancome, но не намирам добра оферта.
Виж целия пост
# 167
А се сдобих с календара с чая и май приключих с календарите. 😀 Нямам търпение да започна да го отварям.
Но с радост ви следя находките и съдържанието им. Simple Smile
Виж целия пост
# 168
И аз поръчах този с горещ шоколад, също с -15%. Има като цяло намаление в сайта и автоматично приспада над определена сума отстъпка. Имах и доставка, но нищо. Simple Smile За децата ще е по един на Линдт. Днес минах през кварталния магазин, заредили са шоколадовите календари вече. Линдт като цяло имат много хубави неща по празниците, специални опаковки на бонбониерите, селекции.😍
Виж целия пост
# 169
Днес поръчах календар с горещ шоколад Whittard с -15%




Може ли линк към сайта, от който сте поръчали?
Виж целия пост
# 170
От официалния сайт го взех https://www.whittard.co.uk/, ако решите да поръчвате пишете на лично, за да кажа как да вземете отстъпката.

 
Днес поръчах календар с горещ шоколад Whittard с -15%




Може ли линк към сайта, от който сте поръчали?
Виж целия пост
# 171
В онлайн магазина на dm има няколко налични календара: https://www.dm-drogeriemarkt.bg/search?query=%D0%B0%D0%B4%D0%B2% … earchType=product. За първа поръчка през приложението всичко е с 15% отстъпка, а за над 100 лв. /преди отстъпката/, доставката е безплатна. Адвента на Есенс не е наличен онлайн, но може да се проследи в кой магазин го има.
Виж целия пост
# 172
Миналата седмица от Дъглас поръчах на двете щерки два календара, един на Катрис и червеният на Дъглас.Този на Дъглас много ми хареса на пръв поглед, кутията е стабилна ,може и после да се ползва, има и огледало, а този на Катрис ми се стори по-смотан на фона на другия, мека кутия. Като започнат да отваряме ще видим какво и как.
Виж целия пост
# 173
На Катрис е тип Направи си сам - вътре има пликчета, в които да се поставят продуктите, иначе са в насипно състояние.
Виж целия пост
# 174
Последно искам да си взема календара на Lancome, но не намирам добра оферта.


Календара и неговите разновидности в името, но с еднакво съдържание се появява и изчезва в Дъглас, в момента е на промоция
https://www.douglas.de/de/p/5010768002
Има ги и в австрийското flaconi
www.flaconi.at  и ако имате познати да поръчват.
Виж целия пост
# 175

В очакване на първи декември Heart Eyes
Виж целия пост
# 176
На Катрис е тип Направи си сам - вътре има пликчета, в които да се поставят продуктите, иначе са в насипно състояние.
Тъпо, ама нашата си го избра и така.
Виж целия пост
# 177
Не е лош като съдържание.

Сега поръчах женския Балеа - има 15% отстъпка в приложението, така че доставката излезе безплатна. А иначе - доставка до магазин струва колкото доставка до офис.
Виж целия пост
# 178
А в календара на Балеа има околоочен крем... Знаете ли колко мл е?
Виж целия пост
# 179
10мл.
Тук има състава:
https://media.dm-static.com/images/f_auto,q_auto,c_fit,h_1200,w_ … st-wonderful-time
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия