Търсене и размяна на кодове/ отстъпки/ ваучери - Тема 4

  • 69 973
  • 732
# 285
Здравейте, някой има ли код за deichmann
Виж целия пост
# 286
Скрит текст:

Кодът работи само с приложението на Нотино, през браузър не става. Лично изпробван е, поръчан през телефона.
Виж целия пост
# 287
Имам код за букинг, за сума над 50 евро.
Важи до 08.11.22 г.
Моля, който го иска да ми пише на лично.
Виж целия пост
# 288
Виж целия пост
# 289
Имам код за букинг, за сума над 50 евро.
Важи до 08.11.22 г.
Моля, който го иска да ми пише на лично.
Здравейте! Писах Ви на лично Simple Smile
Виж целия пост
# 290
.Факт е, че при Нотино най-много ме дразни и мен цена на доставка, защото реално почти ми нулира отстъпките на продуктите, които поръчвам
И таксата за наложен платеж много ме дразни.
Виж целия пост
# 291
"Страхотни" намаления в Нотино, няма що! Направо не мога да повярвам как преди ден количката ми беше 360лв, а сега с "намалението" на черния петък е 420лв! Смях в залата! Яд ме е, че реших да чакам, а не поръчах още тогава Persevere
Виж целия пост
# 292
Лили дали ще има черен петък тази година??
Виж целия пост
# 293
Оня ден мернах билборд за мисия Черен петък или нещо такова в Лили, но минахме с колата и не съм гледала в детайли.
Виж целия пост
# 294
Да, ще имат ми каза днес продавачката, но не знае кога ще е.
Виж целия пост
# 295
Странно е това за Нотино, щото нещата в кошницата обикновено стоят на цените, на които са били като сте ги сложили.
Виж целия пост
# 296
Някой, ако има код за емаг за имен ден, който няма да използва, ще помоля да ми го изпрати на лично, че ще купувам подарък. Благодаря!
Виж целия пост
# 297
Търся код за Ориндж, Сиела или друга книжарница Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Има ли някой код за h & n
Виж целия пост
# 299
Някой с код за takeaway?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия