Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XI

  • 48 653
  • 739
# 345
Аз от чакане забравих какво беше в първи сезон. Май ще го прехвърля набързо пак, преди да гледам втори, че ще има да се чудя до 3-ти епизод поне, кой кой беше и за какво се бори.
Виж целия пост
# 346
Пфф... Днешният епизод на Picard ми напомни за Хари Потър - когато героите посетиха Отдел мистерии в Министерството на магията (не помня в коя книга беше това, трябва да ги препрочета).
А това косматото, дето прилича на перука, е шега още от времето на оригиналния сериал - имаше някаква забавна случка с капитан Кърк (Уилям Шатнър, не новия). Забравих как се наричаше.
Виж целия пост
# 347
Някой следи ли Shadow and Bones?
Нещо мудно ми върви и ме дразни играта на главната героиня. Едва минах 4 епизод.
Виж целия пост
# 348
Не смея. Искам първо да прочета книгите.
Виж целия пост
# 349
И на мен не ми хареса, но в общата тема май има доста хора, които го следят.
От този сериал ми харесва само Бен Барнс, но не ми е достатъчен Joy
Виж целия пост
# 350
Ние изгледахме 1 и 2 епизод на Shadow and Bones за сега ми хареса
Виж целия пост
# 351
Някой следи ли Shadow and Bones?
Почнах, не довърших. ММ го определи като "Детска игра на тронове", на мен ми идва малко елементарен и ми доскуча, много е предвидим. Не знам дали книгата е така или са пропуснали нещо при екранизацията. Не е съвсем за изхвърляне, ще седна да го догледам някой ден ако няма какво друго, все пак ми е интересно какво става.
Виж целия пост
# 352
Книгата (прочетох само първата) започва интересно, към средата затъпява и от там нататък върви стремглаво надолу.
Виж целия пост
# 353
Другата поредица, тази за Враните - Каз, Инеж и Джеспер, е далеч по-интересна или поне при мен беше така.
Виж целия пост
# 354
Книгата ми хареса, но я четох малко преди сериала.
Изградих си образи, свят и това, което видях на екран не ми хареса.
Не помня дали изгледах един или два епизода.
Имам предвид "Сянка и кост".
Виж целия пост
# 355
Издръжливо изгледах 2 сезон на Shadow and bone.
Не знам колко книги са в поредицата (знам, мой минус), обаче свърши с клифхенгър и вратичка за 3 сезон.
Гледаем е, ако се подходи без изисквания и претенции.
Руски легенди с китайка в главната роля. Само принцът наследник беше бял и рус. Цяло събитие!
Виж целия пост
# 356
Ох, Сянка и кост.. Тооолкова се изкефих на 1ви сезон. Книгите ми бяха супер интересни и ми хареса, че в сериала са преплели и герои от Шест врани. С нетърпение очаквах 2ри сезон. Останах озадачена, че са решили да съкратят историята и да съберат 2 и 3 книга + части от Шест врани в сезон 2.
Та за 2 сезон - началото ми хареса. Но последните два епизода изгледах с досада. Не ми харесва как са променили края. Предпочитам следващ сезон само с Каз и бандата, но предусещам, че направят компилация от историите на първата книга на Шест врани и Белязаният цар.
Виж целия пост
# 357
Книгите са 3 от основната поредица.
Виж целия пост
# 358
Отиваме на кино на "Тъмници и дракони". Знам само , че е по игра. Дано ни хареса
Виж целия пост
# 359
Дано да е добър. Напоследък жанровите филми не оправдават очакванията.
Сега във Фб ми излизат статии, че Шазам 2 се е представил по-зле от Морбиус, което не е просто зле, а копае дъното...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия