Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 97 783
  • 2 812
# 1 110
наспортнаспортнаспорт

две глътки крушов ликьор преди виното, ей-така, да го опитам дали не му се е развалил вкусът... и се хиля на монитораааа...
А пък в Лидл видях тортила чипс с надпис Салца Халапеньо и - Карамелче, прощавай, ама за тебе и твоя Халапеньо се сетих - и си взех да го опитам. Ми лютивичък си е...
Виж целия пост
# 1 111
Ще гаврътна и аз чаша след малко,по случай подобрението ми.
Сърбят ме ръцете да си купя нещо..само гледам магазините и искам нещо.Хем нямам нужда от нищо..


Брат ми е в Истамбул и само час преди атентата са били на тази улица..Господ ги е запазил.Аз изобщо не бях разбрала,че е имало атентат,чак майка ми като се обади да ми каже,че са ок..и не знам как да се чувствам.Не съм била притеснена,че да се чувствам облекчена.И ми е гузно.Не знам..
Виж целия пост
# 1 112
Наспорт!
Реших да поработя за бъдещата снаха, дано един ден го оцени. Възложих на тийна управлението на прахосмукачката. Не може цял ден мързел, по едно време за кратко имитира учене, ако утре школото измяца на слаба оценка да му мисли.
Прибрах дрехите от простора на сушилото, минах през банята по-рано от предвиденото, но къната този път съм я заджуркала явно по-рядка, почуди се откъде да се стича. Едва изтърпях 3 часа. Сега си нарязах крамембер, налях си винце и седнах да изпращам неделята.
Бюти от теб научих за атентата. Брат ти е бил късметлия. Няма за какво да се чувстваш виновна, не си знаела, радвай се че е той е добре, това е достатъчно. Жалко за загиналите, да почиват в мир, а ранените да оздравяват!
Виж целия пост
# 1 113
Момичета здравейте .Спешно ми трябва съвет за болящо ухо на малко дете какво може да се даде да пие,да се накапва и всичко което може да помогне моля !
Виж целия пост
# 1 114
Вяра,аз давам парацетамол и водя на лекар.Там преценяват дали е отит и или се чака да мине или се дава антибиотик.
Не бих капала неща.

Мерси ,Уинд! Много ми е странно,но съм благодарна.
Виж целия пост
# 1 115
BeautifulM тук лекар едва утре ще е възможен . На 3г и 7 месеца е внучето .
Виж целия пост
# 1 116
И при нас е така,не е веднага освен спешното.Дайте парацетамол,ще го успокои,докато видите лекар.Недейте да го мъчите с бабини деветини.
Виж целия пост
# 1 117
Парацетамол или ибупрофен. По-добре второто, защото е и противовъзпалително, освен че обезболява по-добре.

Ако няма признаци на перфорация (изтичане от ухото), у нас се препоръчват капки Отипакс (обезболяващи). Аз си нося една опаковка от България и вчера я сефтосах.

Също компреси със загрята морска сол - загрява се и се изсипва в кърпа, така че да е на няколко ката при връзването. С топлото се налага болящото уше.

Топло олио/зехтин и т.н. са отречени от съвременната медицина.
Виж целия пост
# 1 118
Благодаря ви момичета ! Парацетамол течен сега ще му дадат и утре на лекар . Благодаря още веднъж !
Виж целия пост
# 1 119
Следете и температурата, ако е отит ще вдигне.

Динамичния ден е към края си. Понабиха ми зайчетата, покрещях и ги поснимах. Направих им по един великански бургер ала мама с телешко, яйце и карамелизиран лук за вечеря и си сипах голяма чаша риоха със сирене и грозде. Трябва да съм на линия още няколко часа, защото ще доучват за класните утре и може да изникне някой въпрос. Ще обърна внимание и на благоверния онлайн, самотен е без нас. Мечтая си за вана и масаж, ще получа душ и гушкане с котка. А утре е понеделник.
Виж целия пост
# 1 120
Мрзелотче Hug От толкоз ЛЮТО  и пикантерии имам нервен стомах и по един ксанакс даже замезвам, за да го неутрализирам Stuck Out Tongue Winking Eye
Изпих си коктейла, наплющях се с пица и ще припадвам. Утре пак ще ми е вторник...  ПиснА ми да съм пролетариат! Нищо, при евентуален втори брак ще се дам на крал и само ще си намествам короната  Wear Crown
Вяра, дано овладеете болките и да имате спокойна нощ!
Виж целия пост
# 1 121
Карамелке, а заплата поне плаща ли ти твоя недовършен?
Чакам си кикбоксьора , че да пусна една пералня. Поне има парно и ще съхнат бързо.
Утре е почивен ден за фабриката и с БНД ще ходим до Одрин. Винаги ми е притеснено, когато пътуваме заедно.
Виж целия пост
# 1 122
Донс, да, превеждат ми във фонда - " И онА е 'ора " Joy
Виж целия пост
# 1 123
Донси,заради атентата може да се бавят доста на границата..
Брат ми писа,те и те не били разбрали..били в някакъв музей когато е станало и не са чули.

Утре съм на работа Sad
Виж целия пост
# 1 124
Прибрахме се ниЙ най- накрая.
Този път дестинацията беше Евиан.
Красота!
И отново- много вкусна храна.
Ама май понастинах снощи, разхождайки се по крайбрежната.
Затова сега вана, после чай с фервекс и в кревата да си дочитам книжката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия