нали знаете размера на капсулките на антибиотиците? ей такъв е. два панталона, два потника (сега май са топове
, три блузи с дълъг ръкав.за "зимните" дни имам два пуловера и яке.
за църкви и джамии - два шала, а за приеми - две рокли с две сака.
нали знаете размера на капсулките на антибиотиците? ей такъв е. два панталона, два потника (сега май са топове
, три блузи с дълъг ръкав.
Последно изхвърлях дълго неносени боти, но тези дни тука някъде като тръгна разговор за боти и сега ми се пазарува пак същия модел, много е изкушаващо с тези интернет магазини. Напоследък дори в реалния магазин обясняват как онлайн имат още повече неща, ама аз опичам да пипна, да огъна, да видя шев, че много карат напряко през просото вече.
)
значи едно 4+ години. ММ, на когото е любимото ядене, беше много скептичен, ама си хапва и хич не се оплаква 
Препоръчани теми