Звездни компромати - Ноември'22

  • 265 090
  • 2 452
# 1 950
Проверих разни клипове на Анелия от миналото. Вие сериозно ли я определяте като красива? Аз съм я запомнила с косми по челото. Бретона и започва от веждите буквално. Нормална млада жена е била. За умствен капацитет от тук знам че не е голям.
Виж целия пост
# 1 951
Риана и Ейсап Роки
Скрит текст:


Селена Гомез
Скрит текст:

Дуа Липа е получила албанско гражданство
Скрит текст:
Зоуи Салдана
Скрит текст:



Роузи
Скрит текст:
Бийбърови
Скрит текст:
Рита Уилсън
Скрит текст:
Марая Кери
Скрит текст:

Радина Кърджилова
Скрит текст:


Мария Бакалова
Скрит текст:
Луиза Григорова
Скрит текст:


Виж целия пост
# 1 952
Да, Анелия е единствената естествено красива певица, на останалите и със смяна на физиономиите не се е получило особено.
Сега я гледах при Александра, само ми се видя леко по-едра и груба в тялото.
Виж целия пост
# 1 953
И на мен Анелия не ми е красива. С ниско чело е и с мъжка брадичка и на мен лично ми оставя впечатление за груби черти.
Виж целия пост
# 1 954
Златка Райкова първо завършила гимназия, а после - магистратура
И тя като Кубрат Пулев
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 955
Бакалавърската степен им се губи 😉
Виж целия пост
# 1 956
Хубава е Анелия, те всички (или почти) фолкаджийки са, все пак е основното изискване. Има и откровени красавици като Райна, тази новата Десита и т.н. Анелия просто има от ъгловатите черти (и "паднали" вежди), които не понасят времето добре, тип Брук Шийлдс, но иначе са приятно за окото съчетани.
Виж целия пост
# 1 957
За сефте го чувам. Сигурно голям зор е видяла в това частно висше училище по застраховане и финанси. Е, поне финансите и се отдават, доста спонсори имаше.
Виж целия пост
# 1 958
Пробвах да гледам Анелия, провокирана от коментарите тук, но през цялото време се напъвах с нея да се изкаже и… се уморих. Апартаментът, който показа, изглежда необитаем. Книгата на нощното шкафче със слепнати от неотваряне страници беше много смешна. Новата любов… финансово красива.
Виж целия пост
# 1 959
Златка Райкова първо завършила гимназия, а после - магистратура
И тя като Кубрат Пулев

Кубрат е завършил бакалавър.

https://www.24chasa.bg/ozhivlenie/article/7143729
Трябва да се скролне надолу, че първата снимка може и да е по случай магистратурата.
Виж целия пост
# 1 960
Вчера гледах Анелия, къщата е много яка, тя също е много красива.
Виж целия пост
# 1 961
Тя каза, че не живее в тази Къща, а в друг дом с новия си мъж.
Виж целия пост
# 1 962
Да, Анелия е единствената естествено красива певица, на останалите и със смяна на физиономиите не се е получило особено.
Сега я гледах при Александра, само ми се видя леко по-едра и груба в тялото.
Райна също е естествено красива жена. Има корекция само на устните - всичко друго си е нейно. Дори няма силикон в гърдите. На 41 години изглежда като на 25.
Виж целия пост
# 1 963
Райна има силикон.Преди беше съвсем плоска.
Виж целия пост
# 1 964
На мен пък нищо в Райна не ми харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия