Звездни компромати - Ноември'22

  • 265 089
  • 2 452
# 345
Привет, чета ви от известно време и винаги оформлението на първия пост е страхотен ❤️

Джесика Симпсън изглежда и се държи странно в реклама на мебели, феновете притеснени:

https://www.tiktok.com/@potterybarnkids/video/716186954475820164 … 61869544758201646
Виж целия пост
# 346
Аз мисля, че някой бърка Риад с Дубай.

Понеже съм виждала Саня тук и там като дете, мога да кажа, че тя от малка си въобразяваше, че е фаталната жена. Много не й обръщаха внимание и тя всячески се опитваше да го играе много важна.

По мое лично мнение, сестра й ползва връзката си с "партньорка"  като параван и едно удобно извинение пред властите ако недай си боже я обвинят в прелюбодеяние или предизвикателно поведение. Много е удобно да каже, че е лесбо и няма нищо общо.

Уйлям и Кейт по времето когато са били само млади гаджета
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 347
А имала ли е връзка с Деян Донков, нещо такова ми се върти, тийнейджърска нещастна любов. Саня, не сестрата
Виж целия пост
# 348
Има ли са връзка, да.
Виж целия пост
# 349
Енчев и преди и сега е неприятен.
Виж целия пост
# 350
Дайте снимка на предполагаемата партньорка на Рене.

Аз помня, че тя се беше сгодила за някакъв арабин или я бъркам? Имаше снимки, пръстен ....

Не, че съм повярвала, че годежът е истински...
Виж целия пост
# 351
The Corrs изглеждаха така преди 25 години, сега са така:
Скрит текст:
Пак са хубави.
Виж целия пост
# 352
Привет, чета ви от известно време и винаги оформлението на първия пост е страхотен ❤

Джесика Симпсън изглежда и се държи странно в реклама на мебели, феновете притеснени:

https://www.tiktok.com/@potterybarnkids/video/716186954475820164 … 61869544758201646
Английски не разбирам,но нищо странно не видях.Вие кое наричате странно?
Виж целия пост
# 353
И аз нищо необичайно и странно не видях при Джесика Симпсън. Даже всеки път като я мерна на снимки й правя евала как при 3 бременности, с които сигурно чукна 100 кила, успяваше да влезе след това във форма. Страшна воля има тази жена.

В Дубай и аз да отида ще се сгодя. Joy
Виж целия пост
# 354
Сега като гледах Джесика се чудех на кой ми прилича като се усмихне и се сетих-Славена Вътова
Виж целия пост
# 355
Илон Мъск преди да си присади коса и преди филъри:Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 356
Същият грозник е и сега.
Виж целия пост
# 357
Много е грозен
Една новина-
Брук напуска сериала “Дързост и красота “ след 35 години
https://woman.bg/zvezden-prah/bruk-napuska-%E2%80%9Edurzost-i-kr … sjhguGk-LhQ7GPVgM
Виж целия пост
# 358
Както беше коментирано "барби и кен след 30 бенефиса в зала едно на ндк" 😂🤣😂🤣😂
Ритоните
Скрит текст:
Виж целия пост
# 359
Здравко е изтупал абитуриентския си костюм 🙄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия