Звездни компромати - Ноември'22

  • 265 089
  • 2 452
# 645
Без значение поддържан или не е един паметник, пошло и гнусно е да клечиш разчепатена върху него. Рут си е невъзпитана, нагла и арогантна, така че отговорът й не ме учудва.

Нели Атанасова къде го е казала това? Според мен не аплодира любовта между сина си и Пепа, явно за да е мила и добра търпи заради детето си и надали смята, че двамата влюбени ще остареят заедно. На Пепка бързо ще й омръзне Карамана и ще се хвърли с голи гърди към следващия. Просто Нели е умна и хитра, и не желае да влиза в конфликти, тъй като е безсмислено. Г-жа Йепсон е на принципа - всяко чудо/любов за три дни.
Виж целия пост
# 646
На мен паметника не ми изглежда толкова занемарен.
https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/perushtica-dava-na … -na-pametnik.html
Да, със сигурност може да е в още по-добро състояние, но не е разпадащ се със сигурност, така, че Рут по-добре да си трае. Да не говорим колко трудно се реставрират паметници, защото се иска разрешение от този, който го е построил и тн.

И какъвто и да е паметника не е ок да клечиш върху него полугола в секси облекло. Радвам се, че кметицата на Перущица е подала сигнал в прокуратурата. Някои хора трябва да се научат, че има граници, които не трябва да се преминават.
Виж целия пост
# 647
Аз разбирам Нели.
След това, което преживяха с детето си, предполагам, че просто иска той да е щастлив. И ако Пепе го прави щастлив - достатъчно.
Виж целия пост
# 648
Бе чета ви и се чудя зад колко крайпътни паметници сте правили пиш ...
Виж целия пост
# 649
Бе чета ви и се чудя зад колко крайпътни паметници сте правили пиш ...
Аз лично зад нито един. А ти?
Виж целия пост
# 650
Бе чета ви и се чудя зад колко крайпътни паметници сте правили пиш ...
Аз лично зад нито един. А ти?
Аз се чудя, не съм питал 🙂 че и въпросителна не съм сложил 🙃
Че Рут е специфичен характер е ясно, но цялата тази дандания е нелепо-комична.
Но съм благодарен, че замени Светлана като топ новина
Виж целия пост
# 651
Нели Атанасова къде го е казала това? Според мен не аплодира любовта между сина си и Пепа, явно за да е мила и добра търпи заради детето си и надали смята, че двамата влюбени ще остареят заедно. На Пепка бързо ще й омръзне Карамана и ще се хвърли с голи гърди към следващия. Просто Нели е умна и хитра, и не желае да влиза в конфликти, тъй като е безсмислено. Г-жа Йепсон е на принципа - всяко чудо/любов за три дни.
Вероятно е така, но все пак какви нерви, какво самообладание... Евала!
Виж целия пост
# 652
Бе чета ви и се чудя зад колко крайпътни паметници сте правили пиш ...

Аз - на нито един.
Виж целия пост
# 653
На мен паметника не ми изглежда толкова занемарен.
https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/perushtica-dava-na … -na-pametnik.html
Да, със сигурност може да е в още по-добро състояние, но не е разпадащ се със сигурност, така, че Рут по-добре да си трае.
Според това описание от 2019 година по-скоро е права за състоянието на паметника:
https://patekite.info/perushtitsa-zabelezhitelnosti/
Не одобрявам постъпката, но чак сезиране на прокуратура.
Виж целия пост
# 654
Нели си знае какво и е, но си подкрепя детето. И е факт, че ако му играе опозиция, ще го тласне още повече да брани “лобовта” си. Най- добрия начин е да го остави да се наиграе. Ма и на Балона евала де, со се катуна от мъж на мъж, НЕкои и моми не ги взимат, а нея 2-3-4 дребни дечица, няма проблем, явно има качества невидими за широката аудитория.

Бритни и наша Андреа имат еднакви погледи.
Виж целия пост
# 655
Бе чета ви и се чудя зад колко крайпътни паметници сте правили пиш ...
Обсъжданият паметник в Перущица се намира нависоко над града. Не говорим за плоча или крайпътен паметник.  Отворете линка към репортажа, за да добиете представа за мащаба му.
Виж целия пост
# 656

Бритни и наша Андреа имат еднакви погледи.

Твърдо взимат нещо.

Андреа си отключи нещо жената - ей така, заради един мъж. Ама бил кобрата, смока, анакондата - абе други мъже няма ли бре! Да пострадаш за мъж месеци, пък дори година или две да не можеш да се оправиш… да, ама чак пък да откачиш… не знам!
Виж целия пост
# 657
Не я оправдавам в никакъв случай, но просто си мисля, че никой нормален човек не би се снимал стъпил върху гробница. Затова все си мисля, че вероятно не и е минало през акъла, че е такова. Ама то на нищо друго, освен на саркофаг не прилича...
Много грозни пози всеки случай. Едната наистина изглежда така, все едно е свалила гащи да ходи по нужда. Брр...
А на другата, все едно е излязла от саркофага.
Виж целия пост
# 658
Малкият Матиас е такъв бонбон, картинка!

Не знам подробности, ама Андреа и Кубрат голяма любов ли са били, че не може да го преживее?🤔 Чак толкова зле да е положението заради един мъж.
Виж целия пост
# 659
Някои от актьорите от The Handmaid's Tale извън сериала, че бинджвам новия сезон тези дни и съм на тази вълна. Sign Clapper

Елизабет Мос и Брадли Уитфорд (Джун и генерала Джоузеф)
Скрит текст:
Самира Уили (Мойра) и в реалния живот е с друга ориентация
Скрит текст:
Оу Ти Фагбенли (Люк)
Скрит текст:
Макс Мингела (Шофьора)
Скрит текст:
Маделин Брюър (Джанин)
Скрит текст:

Аманда Брюгел (Рита)
Скрит текст:
Ивон Страховски (Серена) - много е красива и в сериала, и извън него
Скрит текст:


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия