https://www.youtube.com/watch?v=3_APDCxeA8U
Смятам, че Мила е много талантлива, но все още е под сянката на хахавата си майка и затова не й се обръща заслуженото внимание.
стори на milassavage ,честно потресена съм на 1 ноември роди, секцио и къв е то зор да го води на вън. Явно е свръх човек и нея нищо не я лови. Колко майки ще амбицира и те да си извеждат новородените.

Тоци Ботинкова! Тя ражда малки големи и още по - големи синеоки и мъдри Ботинки. На четири месеца каква мъдрост и философоя събрани в това малко същество.
стори на milassavage ,честно потресена съм на 1 ноември роди, секцио и къв е то зор да го води на вън. Явно е свръх човек и нея нищо не я лови. Колко майки ще амбицира и те да си извеждат новородените.
Филмът е мюзикъл и е супер арт, за мен влиза точно в думата "изкуство", не е комерсиален, различен е, но си заслужава да се гледа.
стори на milassavage ,честно потресена съм на 1 ноември роди, секцио и къв е то зор да го води на вън. Явно е свръх човек и нея нищо не я лови. Колко майки ще амбицира и те да си извеждат новородените.



























Препоръчани теми