Звездни компромати - Ноември'22

  • 265 100
  • 2 452
# 690
Една моя любимка - Мила Робърт е направила съвместно парче с Молец:
https://www.youtube.com/watch?v=3_APDCxeA8U
Смятам, че Мила е много талантлива, но все още е под сянката на хахавата си майка и затова не й се обръща заслуженото внимание.
Виж целия пост
# 691
Тъкмо сега и аз си припомних Близо на Рут, ама по едно време си мислех, че е Белослава.😂 В смисъл супер прилича по стил на пеене и глас на нея в тази песен. Тя й е и много стара, де. Сигурно един от първите хитове.
Виж целия пост
# 692
стори на milassavage ,честно потресена съм на 1 ноември роди, секцио и къв е то зор да го води на вън. Явно е свръх човек и нея нищо не я лови. Колко майки ще амбицира и те да си извеждат новородените.
Виж целия пост
# 693
Рут е толкова нечистоплътна ...
Какъв е проблемът да се извежда бебе на  седмица и то в това хубаво време?
Виж целия пост
# 694
Не е пионер Рут Колева. Нещо средно между сатанински ритуал и оргия, обилно полято със златна боя. Туй сега изкуство ли е, провокация, вандалщина или чалга?
Виж целия пост
# 695
Банда Банда ще е водеща на Световното по футбол или коментатор!!! Абе нали си беше взела отпуска от медиите, че се натоварвала и не знам кво си? И откъде накъде с нашите пари ще се плаща на всякакви некадърни щерки и синчета по тези Тв? Scream
Липсва ми повръщащото човече
Виж целия пост
# 696
Задава се една истинска футболна драма ... и ураган от тъпи шеги.
Виж целия пост
# 697
И аз не разбирам какъв е проблемът в хубаво време да изведеш новородено? Нали не сме в миналия век, когато до 40-тия ден бебето не се показва.
Изведох моето лятно бебе на десетия ден без да следя минути и без да се завираме между хората, в парка. И на двете ни беше по-добре, в сравнение с това да седим на затворено. И на пейка естествено я хранех 🙃 с преметната пелена. Нещата от живота.
Виж целия пост
# 698
Аз Blue Heart Тоци Ботинкова!  Тя ражда малки големи и още по - големи синеоки и мъдри Ботинки. На четири месеца каква мъдрост и философоя събрани в това малко същество.
Ама как да не я обича човек тази жена с безумните и постове. Simple Smile
Виж целия пост
# 699
Задава се една истинска футболна драма ... и ураган от тъпи шеги.
оххх и аз това си помислих, а така обичам да си гледам световното, противно на това, че съм жена, та ще ми бъде мъкааа… 😀
Виж целия пост
# 700
стори на milassavage ,честно потресена съм на 1 ноември роди, секцио и къв е то зор да го води на вън. Явно е свръх човек и нея нищо не я лови. Колко майки ще амбицира и те да си извеждат новородените.

Извинете за невежеството, но коя е тази, дръзналата да излезе?Thinking
Виж целия пост
# 701
Като говорехме за филми много силно препоръчвам също "Annette" с Marrion Cottillard, който открива фестивала в Кан 2021г. Blush Филмът е мюзикъл и е супер арт, за мен влиза точно в думата "изкуство", не е комерсиален, различен е, но си заслужава да се гледа.
Тези две песни и сцени просто не ми излизат от главата.

Андреа Банда Банда имам идея как се е уредила за световното, тя познава един от водещите в спортните новини, само че по друга телевизия, но все пак си е контакт.
Виж целия пост
# 702
Андреа Банда е типично дете на родителите си, които и да са те. Тук писахте, че баща ѝ е някакъв як бизнесмен. И тя като баба си г0ла - никой не я харесва, но все на екран, защото?
Виж целия пост
# 703
стори на milassavage ,честно потресена съм на 1 ноември роди, секцио и къв е то зор да го води на вън. Явно е свръх човек и нея нищо не я лови. Колко майки ще амбицира и те да си извеждат новородените.
Нямам идея коя е, но това да си изведеш бебето навън след секцио го правим всички. Ако е родила на 1 ноември, сега е 7. Напълно нормално.
Виж целия пост
# 704
Ирина и Брадли
Скрит текст:


Зендая и Том
Скрит текст:

Дуа Липа
Скрит текст:
Скалата и Крис Евънс
Скрит текст:

Шайло Джоли-Пит
Скрит текст:

Синди и мъж
Скрит текст:

Лили Рейнхарт
Скрит текст:

Камила Мендес
Скрит текст:

Сидни Суини
Скрит текст:
Сара Хайланд
Скрит текст:
Дейзи Едгар-Джоунс за Gucci
Скрит текст:


Наоми Уотс
Скрит текст:

Мишел Уилямс
Скрит текст:

Джесика Алба и баща
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия