Звездни компромати - Ноември'22

  • 265 089
  • 2 452
# 525
Фотосесията на Толеви наистина е отвратителна. Като оставим настрана нездравословните тела, имах добри впечатления, т.к. не са кифли и са естествени момичета, но с тези снимки ми паднаха в очите.
Виж целия пост
# 526
На Толеви просто не им се получава, иначе сесии на близначки по бански и бельо - колкото искате, и не всички изглеждат зле. Но точно те изглеждат, все едно им е малко неудобно Simple Smile
Виж целия пост
# 527
Мария също ли живееше под един покрив със свекървата или не?

Свекървата живее в отделен дом от Хриси.
Те свекървите не са ли две - майката на Хрриси и съпругата на тати му.
Едва ли коя да е от двете живее с младото семейство.

Ее, нали разказа как майка му всяка вечер стояла на дивана и си гледала сериала, докато тя си се занимава с децата.

Според мен в този момент тя искаше да каже майка МИ, но се обърка. Тя на няколко пъти в интервюто бъркаше местоимения, времена и словосъчетаваше супер неуместно. Особенно частта с откриването на братята и сестра си.
Виж целия пост
# 528
Да! Особено, когато каза, че запознала сестра си с майка й, все едно не се познават....
Виж целия пост
# 529
Дует Ритон Светлето ли бяха взели под крилото си за известно време или Валериева?
Виж целия пост
# 530
И двете. С Ернестина Шинова едва си поделиха родителските права върху младите надежди 😀
Виж целия пост
# 531
А каква би могла да е причината?
Виж целия пост
# 532
Бачорски пак на екскурзия.Тези неговите пчелички ромки, явно ся много работливи
Виж целия пост
# 533
А каква би могла да е причината?

Бяха заедно във VIP Brother и аз като част от играта на Ритон и Шинова го приех. Първо, за да си имат поддръжници вътре в къщата; второ, за зрителските симпатии. Малко по примера на Патрашкова с едната Златка (онази с географските открития).
След предаването се събираха известно време част от участниците, Ритон може и досега да си дружат със Светлана.
Виж целия пост
# 534
Джей Ло
Скрит текст:
Бритниhttps://www.instagram.com/p/CkkKTZzPZeD/?hl=bg

А. Богданска
Скрит текст:
Д. Екимова преди и сега
Скрит текст:
Диона
Скрит текст:
Емануела
Скрит текст:
В. Червенкова
Скрит текст:
Дъщерята на Биляна Йотовска (не знам как водителите й са ок да качва такива неща; иначе е хубаво детето)
Скрит текст:


Виж целия пост
# 535
Върнах Светла заради дискусията. Иска да каже, че с техния стандарт тя бърше полилеите в 8 месец? И на стълба? И трима души я държат? А стига бе! Явно Хриси се гаври с нея, иначе не разбирам тая любов към чистенето.
Виж целия пост
# 536
Явно още се доказва Светлана. В подобни бракове жените постоянно са нащрек и в режим на доказване. Не могат спокойно да се насладят на лукса и комфорта, защото не се чувстват сигурни.
Ако Хриси й е казал, че идеалната жена за него поддържа дома в перфектна чистота, тя ще си скъсва задните части ежедневно да му покаже, че тя е най-добрата.
Виж целия пост
# 537
Чистила друг път, та чак трима я държали..... някой шамар се крие зад чистенето на полЮлейте.
Виж целия пост
# 538
Коя нормална жена ще се качи в осмия месец на стълба да бърши камъните на полЮлея и трима души да я държат...
И то жена, която претендира за някакъв лукс и висок стандарт на живот.
Това звучи като някаква  шега.
Виж целия пост
# 539
Хрррриси я ошамарил и станал гафа с преждевременното раждане?
После му родила още 2, че е забавно.
Не знам, не знам ... Аз мисля, че може вярно да е чистила полЮлея и не щото няма кой, или някой й го  изисква, ами просто й е щукнало от скука и  няма какво да прави вече не знам кой месец подред ... Има такива хора, както си  седят и им щуква " ще чистя/подреждам/правя зимнина " и нищо, че има кой или нямат опит, мерак им е да има нещо да свършат.

За Мария, ами тя трудно се даде на Хриси, предполагам защото е дебеличък (че и с този  кичозен, мазен стил ала доктор Енчев - бррр). Но парите си дадоха своето. Че и първите години, трябваше да бъде примерна, нали навлизаше в силно семейство. После обаче, когато са се  уталожили нещата и е направила свое място, явно започнало все повече да я чеше крастата за тръпчица и започнала да криволичи ...
Това, което съм чувала е,  че е била в Гърция с Бирмата и Алисия ги е хванала на калъп. Не й върви на горката Алисия. И после Хриси изгонил Мария с все Марая. Продала си бижутата, но не стигнало за такса. Наложи се да се излага във ВБ ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия