Изглежда по някакъв начин наивна и добричка, макар и без умствен капацитет.
Не знам дали има някакво фиаско зад историята с полилея, но най-важното е че към момента децата са живи и здрави.
А корекциите при нея със сигурност, смятам, че са за добро направени.
Носът много ми харесва, устните не са чак толкова големи, колкото изглеждат по снимките.
Малко в повече ми е оранжева, но пък ми направи добро впечатление, че дойде с кецове и рокля без деколте.
Вместо някакви кокили и рокля а ла черната пантера.
Нека са живи и здрави цялото семейство, три деца да роди, дори и секцио, за мен е основателна причина да я поздравя.
А че си е глуповата спор няма, това не мога да отрека и всеки път се забавлявам с изцепките ѝ.
Но вярвам, че живее в стрес.
Аз също имам проблем с белите дробове от малка и знам, че майка ми сън не е спала, за да ме проверява дали съм добре посред нощите.
Та съм склонна да ѝ повярвам и за машинките под матраците и това, че денонощно бди над тях.
Старши Гущер с жена си.
Вече заедно от 15 години. Изглеждат влюбени и щастливи
. 






Мис Шарлопова
преди термин да, но по-рано той да го насрочи без медицинска причина - не го вярвам.


