Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 12

  • 49 411
  • 777
# 180
Здравейте, код за допълнителна отстъпка някой да има?
Виж целия пост
# 181
получих пуловер с фабричен дефект - изпуснат шев във предната част на ръкава.
Как да отбележа при връщането, че връщам поради дефект?
прочетох подробно доста теми, но не намерих отговор
Виж целия пост
# 182
Момичета,гледам,че поръчвате само по 2-3 неща,а аз направих 3 поръчки с по 14 артикула. Нали не е проблем после,че масово ще връщам? Simple Smile
Виж целия пост
# 183
Не е проблем
Не всеки е споделил колко поръчва Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 184
Здравейте, включвам се и аз тук. Често пазарувам от About you, но досега не съм писала. Поръчах си две якета с код за 46%. Ralph Lauren якето, което се коментираше тук, но в светлия цвят - страхотно е, за 250 лв го взех. Другото е това на Marikoo, което за съжаление ми е голямо и ще трябва да се разделя с него. Такова яке не е за моите 1,55 😂. Иначе е много леко и изглежда ще топли доста, цветът е много приятен. Показвам го, защото някой от тук може да си го хареса на тази цена преди да го върна.
Виж целия пост
# 185
Здравейте, код за допълнителна отстъпка някой да има?
В момента всичко е намалено с минимум 10%. Кодовете за отстъпки не работят.
Виж целия пост
# 186
Момичета,гледам,че поръчвате само по 2-3 неща,а аз направих 3 поръчки с по 14 артикула. Нали не е проблем после,че масово ще връщам? Simple Smile
Даже по-добре, че са ти по 14 артикула. Все нещо ще ти хареса и няма да се разочароващ, а и няма да е била напразна доставката.
Виж целия пост
# 187
Аз имам интерес 🙂

Здравейте, включвам се и аз тук. Често пазарувам от About you, но досега не съм писала. Поръчах си две якета с код за 46%. Ralph Lauren якето, което се коментираше тук, но в светлия цвят - страхотно е, за 250 лв го взех. Другото е това на Marikoo, което за съжаление ми е голямо и ще трябва да се разделя с него. Такова яке не е за моите 1,55 😂. Иначе е много леко и изглежда ще топли доста, цветът е много приятен. Показвам го, защото някой от тук може да си го хареса на тази цена преди да го върна.
Виж целия пост
# 188
получих пуловер с фабричен дефект - изпуснат шев във предната част на ръкава.
Как да отбележа при връщането, че връщам поради дефект?
прочетох подробно доста теми, но не намерих отговор
Писала съм по тази тема не веднъж. Обадете се в поддръжка, и им кажете за това, ще маркират връщането като рекламация + при изпращане напишете бележка, че изпращате за рекламация, и посочете какъв точно е дефектът.
Виж целия пост
# 189
Благодаря Asmegin ще напиша бележка и ще се обадя, за да спестя разочарованието на някой друг

Това поло дойде с дефект
Виж целия пост
# 190
Отказаха ми едни дънки от вчера. Яд ме е. Сандалите още не са изпратени, надявам се да не им се случи същото, че за тях много съм се навила.
Виж целия пост
# 191
Аз съм поръчала 30 артикула, оставила съм 11, предимно пуловери и якета, които са по универсални като дрехи. Всички ботуши, боти и панталони съм върнала. 😔
Виж целия пост
# 192
Дали ще ми обединят поръчките? Направих 6 или 7 с по един артикул, защото имам лош опит как ми изчезват от кошницата, ако се забавя
Виж целия пост
# 193
На мен една даже ми я разделиха
Виж целия пост
# 194
Моите бяха обединени, и понеже като напристигаха бързо бързо, не бях в София, после ме чакаха в Еконт......
Един момък преди мен си взе скромно пликче от АбаутЮ, а аз няколко кашона.. ..😄🥴
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия