Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 12

  • 49 428
  • 777
# 225
Темата я следя, но не разбрах дали финално са ви пускали продукта или само сте получили код за намаление.
Аз се влюбих в тези маратонки и не искам код.

Ако следите темата, ще разберете, че на много от нас непрекъснато се случват подобни случки...
Виж целия пост
# 226
Някой има ли впечатления от марката khujo и по-конкретно зимните якета.
Отговарят ли си размерите, качеството оправдава ли цената им?
Виж целия пост
# 227
Здравейте, за първи път искам да поръчам от сайта, но ми дава грешка.

Хюстън, имаме проблем!
Възникна грешка. Ние работим по възможно най-бързото отстраняване на грешката. Моля, опитай след няколко минути отново.

Някаква идея при мен ли е или сайта им е забил за всички? Благодаря
Виж целия пост
# 228
Пробвайте през приложението.
Виж целия пост
# 229
След 10 опита се оказа, че единият продукт е изчерпан, затова давало грешка Simple Smile
Виж целия пост
# 230
От както са тези намаления тази седмица приложението ми дава постоянно някакви грешки или забива. Дори сутринта пуснах нова поръчка но не ми е отразило в историята на акаунта и сега не зная поръчала ли съм си нещата 🤔
Виж целия пост
# 231
Oesi, да. Нося 32 р-р, а от ТТ вземам 31, в някои модели в 30 май мога да вляза. Моя съвет, ако имаш възможност, да вземеш номер и два надолу, според зависи от модела, за да нацелиш твоя номер на тази марка. Пък дънките са хубави, аз съм много доволна от дънките на тази марка Heart Eyes
От АУ имам само един модел, този:

Може ли линк към дънки модел Кейт- не успях да ги намеря в сайта.
Следвайки съветника за размери- дънките,който поръчвам са ми големи и връщам.
Ако е удобно - с каква талия и ханш сте- за да се ориентирам за размерите на Том Тейлър .Благодаря.
Виж целия пост
# 232
Това са дънките Кейт,но вече са изчерпани,от доста време ми стояхя в любими
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/tom-tailor/danki-kate-7802059?utm_medium … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/tom-tai … anki-kate-7802059
Виж целия пост
# 233
Да, това е моделът, имам и такъв цвят. От другите, показани от мен, има ги налични. Те постоянно се изчерпват, после пак ги зареждат, наблюдавам, защото тъмни искам да купя, но на по-ниска цена Simple Smile

Този съветник на сайта лъже, според мен, всичките опити да му се доверя свършиха с връщането на дрехите.

Размерите ми са 108 - 85 - 108, не знам, дали ще помогне Simple Smile


За якета на Куджо Леми е писала съвсем наскоро отзив за зимното яке, четете, мили дами, затова ги пишем тия отзиви тук Simple Smile


Относно поръчването и отказването на поръчка от страната на сайта - финално става това, че ако има все пак артикул, поръчвате го пак, аз така процедирам. Не виждам други варианти. Ако няма в наличност - не поръчвам. Могат да генерират код за този артикул, ама като няма размер, все тая. И наистина сме писали не веднъж за тези неща. Който пазарува редовно, или чете редовно, знае, че често се случват такива неща, както и разминавания със цените в кошницата и обявени такива на страничката на продукта.
Виж целия пост
# 234
Мерси Есме,за мен ще трябва най-вероятно размер 29, съдейки по твоите размери.
Виж целия пост
# 235
Както нищо нямаше да поръчвам от това намаление и набързо пуснах 3 поръчки. На майка маратонки Скечърс
За племенницата клин
И за мен два чифта сандали
След всяка поръчка продължава да ми дава рулетка.
Три пъти се опитах да напиша отзив за поръчката с кодовете и трите пъти при качване на снимки ми зацикли мамата. Дали защото са много снимките или са големи... Ще пробвам пак.
Виж целия пост
# 236
За якета на Куджо Леми е писала съвсем наскоро отзив за зимното яке, четете, мили дами, затова ги пишем тия отзиви тук Simple Smile
Права си. Ама колко да е скоро щом е в предходната тема. Потърсих във форума по дума, нищо съществено не излезе. Та така.
Виж целия пост
# 237
Благодаря на Avianna, че писа и ми препрати якето. От кога го дебна, хем да е изгодно, хем да има номер. Бях си поръчала М, защото така ми даваше за препоръка и досега не ме е подвеждало. Дойде и беше огромнооо, а толкова много ми хареса, цвета е чудесно пепел от рози, пухкаво и много леко, въпреки че изглежда огромно. XS ми пасна къде къде по-добре и пак имам място да го нося с дебела блуза или пуловер. Решила съм тази зима да се откроявам в студа по улиците, че що разходки ме чакат с количката 😁

Поръчах си и тази рокля отново по препоръка от тук



Здравейте, включвам се и аз тук. Често пазарувам от About you, но досега не съм писала. Поръчах си две якета с код за 46%. Ralph Lauren якето, което се коментираше тук, но в светлия цвят - страхотно е, за 250 лв го взех. Другото е това на Marikoo, което за съжаление ми е голямо и ще трябва да се разделя с него. Такова яке не е за моите 1,55 😂. Иначе е много леко и изглежда ще топли доста, цветът е много приятен. Показвам го, защото някой от тук може да си го хареса на тази цена преди да го върна.
Виж целия пост
# 238
Пратката ми от преди черния петък вече закъснява. Седи от понеделник и чака предаване... А там имам обувки и искам да видя дали съм уцелила номера докато още има номера от модела.
Виж целия пост
# 239
Извинявам се за глупавия въпрос, но пратките в кашон ли пристигат или в найлонова торба? За първи път поръчвам...
Чакам две и ми се иска да преценя дали и как ще мога да си ги взема/пренеса от куриера до вкъщи.
Благодаря Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия