Абонаментни кутии в България - Тема 26

  • 56 216
  • 736
# 210
Аз следя темата, за да разбера от първите за кутията c Orpheus. Не вярвам да е 150 лева.
За по-малко ще я купя, стига да ми е бърза реакцията.
Виж целия пост
# 211
Аз пък се зарадвах на коледния спрей на ГБ - от миналогодишната коледна кутия се влюбих в марката и ароматите на продуктите им, зимата така или иначе използвам олио, защото кожата ми се изсушава, а блясъкът е деликатен (и ще има пръскане по прозниците) 😀 Но пък този стик маска май я имаше в кутията за септември и тук не прочетох много положителни коментари...
Виж целия пост
# 212
Пуснахте си мухата , момичета, за скъпите кутии и на всяка страница все това се пише. Кибрит нямат кутия над 70 лв. , няма и да имат , поне тази година. Аз се вълнувам повече за Мазилото и въобще за коледната кутия и се радвам, че тя няма да е толкова лимитирана и ще я взема. Поръчах си и Миланези и днес се надявам да дойде. На мен скрабът не ми миришеше лошо, шампоанът и балсамът не ми взеха акъла, но всичко за лице е  със страхотни формули и се надявам много хубава да стана.
Виж целия пост
# 213
Пуснахте си мухата , момичета, за скъпите кутии и на всяка страница все това се пише. Кибрит нямат кутия над 70 лв. , няма и да имат , поне тази година.


Имат, как да нямат. Те така няма да издържат на другите кутии.
Виж целия пост
# 214
Аз не бих дала повече от 60лв за абонаментна кутия пък дори и специално издание.
Виж целия пост
# 215
Здравейте, видях, че Кибрит са намалили кутията им дето беше за май и исках първо да ви питам тези дето си я кулите още тогава доволни ли сте от нея и продуктите вътре?
Виж целия пост
# 216
Здравейте, видях, че Кибрит са намалили кутията им дето беше за май и исках първо да ви питам тези дето си я кулите още тогава доволни ли сте от нея и продуктите вътре?
Скрабът за мишници е ясен, аз го харесвам много. Лосиончето за тяло е приятно, но мъничкоооо. Маската за коса е ужасна, поне за моята коса. Маската за лице не е нищо особено. Серумът е доста мазен, но приятен. Дано съм била полезна 😝😝
Виж целия пост
# 217
Два пъти си я взех. Само маската за коса няма ефект.
Виж целия пост
# 218
Благодаря за отговорите, аз се чудя коя повече си заслужава и затова реших да питам тук, че другата за която се чудя е ноемврийската на гууд бокс (видях по-назад в темата,че сте доволни и затова се чудя 😅)
Виж целия пост
# 219
Маската за коса наистина е ужасна. Аз я смесвам с една на Doori за да я изхабя. Още я влача.
Кутията с Milanesi вече е изчерпана. Днес взех моята. Добре изглежда всичко, но да видим кога ще стигна до нея. Другата година си поставям вето на кутии. Докато не изхабя голяма част от продуктите никакво поръчване.
Виж целия пост
# 220
Пред кутията на Milanesi, предпочитам тази на Orpheus и си я чакам. Ако я изпусна, ще купя Milanesi.
Виж целия пост
# 221
Виж целия пост
# 222
Толкова се радвах на Гуудбокс, а днес се събудих с пъпчасало лице. Сложих 2-3 дни от продуктите на Фигс&Руж (ако така се четат де) и резултатът е на лице. 😭
От предишната кутия се влюбих в серема им с вит. Ц дето беше и го привършвам без проблем.

Ясно е, ще се разделям с озаряващото кремче и основата за лице.
Виж целия пост
# 223
Толкова се радвах на Гуудбокс, а днес се събудих с пъпчасало лице. Сложих 2-3 дни от продуктите на Фигс&Руж (ако така се четат де) и резултатът е на лице. 😭
От предишната кутия се влюбих в серема им с вит. Ц дето беше и го привършвам без проблем.

Ясно е, ще се разделям с озаряващото кремче и основата за лице.

Продуктите от коя кутия описвате?
Виж целия пост
# 224
Толкова се радвах на Гуудбокс, а днес се събудих с пъпчасало лице. Сложих 2-3 дни от продуктите на Фигс&Руж (ако така се четат де) и резултатът е на лице. 😭
От предишната кутия се влюбих в серема им с вит. Ц дето беше и го привършвам без проблем.

Ясно е, ще се разделям с озаряващото кремче и основата за лице.

Продуктите от коя кутия описвате?
Good box ноемврийската
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия