Гобленарска седянка - 149

  • 77 037
  • 939
# 240
Aз точно за варианта на Фантастик Р се колебаех, хареса ми картината. Все още мисля обаче. Нещо нямам желание за бленди Simple Smile
Виж целия пост
# 241
Бързам да се похваля със завършения тази вечер Дименшънс.
Виж целия пост
# 242
Привет на всички! Аз съм заровила глава в единични бодове и само надничам към вашите постижения. Ушит лист, остават само "19"... Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 243

И едно чаровно мини Old park на Alisa от поредицата Autumn in the city. 32 цвята от тях 7 бленди, кръстчета с 2 и 1 нишки, полукръст с 2 и 1 нишка и 4 цвята контур. 16 квадрата есенно настроение... Flowers Fallen Leaf
Виж целия пост
# 244
Здравейте.
Издирвам гоблен "Почти идеален".
Някой от вас дали може да ми помогне?
Никъде не намирам такъв продукт.Нито негова снимка.
Виж целия пост
# 245
Според гугъл това са 3-те ангелчета: "за бебе":
Виж целия пост
# 246
Здравейте.
Издирвам гоблен "Почти идеален".
Някой от вас дали може да ми помогне?
Никъде не намирам такъв продукт.Нито негова снимка.



а тук има схемата и конците в дмц Simple Smile
Виж целия пост
# 247
И за да ви досадя още малко Stuck Out Tongue Winking Eye
The tram от същата поредица. 33 цвята от тях 6 бленди,    кръст с 2 и 1 нишки, полукръст с 2 и 1 нишки и 4 цвята контур с 2 и 1 нишки. Още 16 квадрата от любимото ми есенно настроение...
Виж целия пост
# 248
Оказа се, че два месеца не съм качвала етап. Обаче така си личи, колко много съм ушила:smile: Равносметката е 13 листа ушити, остават 12.
Преди:

Сега:

Хубав и успешен ден !
На предната страница имаше коментар за Петя Денева, аз съм от Плевен и пазарувам само от нея, много съм доволна. Пазарувам естествено от физическия магазин. Много мило и добронамерено момиче.
Виж целия пост
# 249
Здравейте момичета.
Браво на вас.
 Тихерула много ми харесват. Уж мънички, а толкова много нюанси.
Оленка страхотно. Има много голяма разлика. Доста си напреднала.
Аз не шия, но чакам четвъртъците. Дано сега като сменят часът и да сядам вечер. Май ще се наложи да сменям диоптри, а не искам.
От Петя почти винаги като си идвам в България пазарувам. Последния път бяха двете тониране панами. Изключително търпелива е и на следващия ден нещата са при мен.
Хубав ден от мен.
Виж целия пост
# 250
Коя е тази Петя и има ли онлайн магазин?
Виж целия пост
# 251
Коя е тази Петя и има ли онлайн магазин?

Отскоро има https://risuvamsigla.com/blank_categories_14
Има фейсбук група Магазин за рисуващите с игла.
Виж целия пост
# 252
Ето и от мен
Скрит текст:
Виж целия пост
# 253
Благодаря!
Виж целия пост
# 254
Започнах нов Дименшънс. Ето и малко етапче..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия