Любители на котки - Тема 178

  • 28 451
  • 750
# 195
Мале добре ме подсети! Намерих Джуджи Ей сега на плота с изпечения паламуд!
И след 2 минути се намести в мен
Виж целия пост
# 196
Ари не иска да яде Есеншъл-а. Ако сложа половин пауч отгоре омита купата. Гастрото на Пурина и Роял си хапваше без проблем. Знам, че не е хубаво да сменям така сухата храна. Какво да правя ? Ей го на, Порколино 🤭
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 197
Ако не ѝ се засяга стомахчето така, сипвай пауча и да омита така купата с Есеншъла опуленкото.
Виж целия пост
# 198
Здравейте, с какви отоплителни уреди в стаята съжителстват вашите котани през нощта?  Няма вариант за закачане на стена.  Благодаря!
Виж целия пост
# 199
Централно парно - много обича даже да седи отгоре на топло и да гледа през прозореца. В междинен сезон няма проблем с мини духалка или кварцова печица, и електрически радиатор съм имала, няма страшно за коте.
Виж целия пост
# 200
Разказ за подобен случай.Ужасно е и,че полицията не смята,че насилието над животни си струва са си размърдат някой части.
https://www.facebook.com/100046640033557/posts/pfbid0bRdUTeH9rPy … UW3UFEhhvimWMH8l/
Виж целия пост
# 201
Здравейте, с какви отоплителни уреди в стаята съжителстват вашите котани през нощта?  Няма вариант за закачане на стена.  Благодаря!
Конвекторна печка, на крачета, ако има и рафт, перваз над нея, да видиш какъв кеф... Иначе си имаме и ел. одеало, ел. възглавница, печка на реотани (нея я обожават). Климатика не го пускам от няколко години вече. Конвектора се включва и изключва самичък, има и опция таймер.

Аз чакам от някъде някой очевидец да се появи. Вчера от деца получих информация. Видели умрялата котка в събота или неделя сутринта там, което потвърждава теорията ми, че нещастието се е случило в петък вечерта (когато Оливър всъщност не се прибра и го нямаше под прозореца). Не изключвам варианта и кучета да са го убили. Снощи към 21 ч. точно чух една глутница около блока и се изстрелях навън да ги видя. Слънчи ми беше навън. Като излязох какво да видя... Милият Слънчи качен на дървото до входа. Още като ги е чул се е покатерил. Глутницата не слезе до блока, ами се навъртяха около съседния блок и контейнера (до контейнера и Оливър ходеше). В петък вечерта, вместо както обикновено, да се приберем след училище и Оливър да ни посрещне по светло, ние направо от училище отидохме да пазаруваме, прибрахме се по тъмно, разтоварихме нещата от колата, огледах се, Оливър го нямаше, и трябваше да отидем и за Лъки, да я вземем. Точно тогава почна да ръми... И тоя дъжд едно лошо предчувствие ми донесе... Оливър си лежал през цялото време в заграждението пред входа... Той там не ходеше, заобикаляше го. Снощи като видях Слънчи си представих филма. Точно към 20-21 ч., когато нас ни нямаше... Кучетата са го подгонили от към контейнера, той е забягал към блока, вместо да заобиколи, минал по прекия път и се опитал да се качи на някое от дърветата в заграждението. И там някое го хванало за корема и го развяло. Оливър тупнал и останал на място. Само не знам ако беше захапан от куче не трябваше ли да има две или повече рани... Обвинявам се, че ако се бяхме прибрали направо вкъщи след училище, вместо да се моткаме по магазините, сега Оливър щеше да е жив и здрав... Плача като се събудя, сънувам свързани неща... Бабите вчера се събраха да обсъждат и да се смеят на "лудата, дето облепила 5 дървета със снимка на котката" и че "колкото котки имало на улицата, толкова и кучета имало". Ако знаят допълнителни детайли, то няма да ми кажат.
Виж целия пост
# 202
Разказ за подобен случай.Ужасно е и,че полицията не смята,че насилието над животни си струва са си размърдат някой части.
https://www.facebook.com/100046640033557/posts/pfbid0bRdUTeH9rPy … UW3UFEhhvimWMH8l/
Ами този е с психични отклонения.
Прави му удоволствие.
За хора ще го арестуват и накажат, видял е, че за животни му се разминава.
Потресена съм.
Дано има реакция и наказание.
Виж целия пост
# 203
Разказ за подобен случай.Ужасно е и,че полицията не смята,че насилието над животни си струва са си размърдат някой части.
https://www.facebook.com/100046640033557/posts/pfbid0bRdUTeH9rPy … UW3UFEhhvimWMH8l/
Ами този е с психични отклонения.
Прави му удоволствие.
За хора ще го арестуват и накажат, видял е, че за животни му се разминава.
Потресена съм.
Дано има реакция и наказание.

Аз на този клип видях, че разнасят някакво куче напред-назад... И нищо друго не разбрах.
Виж целия пост
# 204
Нека който желае да отдели една минута да подпише! Hands Pray Благодаря! Heart

https://www.peticiq.com/381545?fbclid=IwAR19fEFngDEQlHGyG7LxqBXl … bxyyBVSifjaAt_dTM
Виж целия пост
# 205
amy_nka, когато писа за пръв път за Оливър, първото, което ми дойде на ум беше за кучета. Точно в корема нападат. Дъщеря ми и приятелят ѝ бяха попаднали в такава ситуация в центъра на София. Успели да изгонят кучетата, но котето с дупка в корема се скрило и не можаха да му помогнат. Всъщност и да бяха го хванали, едва ли някой би могъл да го спаси, но със сигурност щяха да опитат. Sad
Виж целия пост
# 206
Подписах.
Дано повече хора се включат.
Плюят американците, но поне в това отношение са топ, за институциите, изроди там има бол. Разказвала съм ви как искаха да вземат котките на свекърите заради сигнал. А то едното така мяучи, че все едно го колят, какво да си помислят хората. Joy
Виж целия пост
# 207
Подписах!
Дано някой обърне внимание най- после.
Дано на някой му светне, че и животните душа носят.
Виж целия пост
# 208
Подписах и споделих с близки, които също ще подпишат.
Виж целия пост
# 209
Добро утро! Време е за закуска.


Пожелавам ви хубав и слънчев ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия