🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 11 (13.11 - 20.11) 🐄

  • 49 102
  • 983
# 720
Камелия каква злоба я тресе в момента не е истина.😄
Виж целия пост
# 721
Направи ли ви впечатление как Андрей без да го осмисля явно подаде на Камелия една от торбичките?
Виж целия пост
# 722
И аз забелязах.
Виж целия пост
# 723
Иван (водещ) как открито подкрепя Камелия! Не е истина…
Виж целия пост
# 724
"Много съм работлива и нямам време да чета". Аууууу, какво самочувствие. Камелия наистина няма и грам реална представа за себе си.
Виж целия пост
# 725
Браво на Ваня! Когато средата се поуспокои тя е добре, освен ако Иван не я нарочи да я дразни. Предпочитам тя да остане.
Виж целия пост
# 726
Хепито се държи учудващо за мен добре до момента в дуела, браво.
Виж целия пост
# 727
Хепито е топ в двете игри, как се събира все за дуели тази жена...

И аз видях как Андрей подаде торбичка не разбрах защо обаче 🙄
Виж целия пост
# 728
Благодаря ви.
Явно съм хващала моменти, в които е била гримирВана основно. И задължително с червилото.

Ванчето сглупи с битката за една точка. Много ме е яд. Много противна Камелия, лелейййй, това не се трае!
Виж целия пост
# 729
Битката й за една точка трябваше да е за три или пет
Виж целия пост
# 730
Да, грешно точкуване.
Ако загуби, това ще е една от основните причини за загубата.
Виж целия пост
# 731
Оф бе Ками, защо така... все едно си надиграла най умния човек в света или си открила нова теория за всемирното притегляне, то такъв победоносен поглед, а не си пред Ванчето ...
Виж целия пост
# 732
Наглото Ками как отива да забива ножовете. Продължава да говори като анимационен герой.
Виж целия пост
# 733
Харпията с такъв хъс забива ножовете, все едно в самата Ваня ги забива...
Виж целия пост
# 734
Защо дадоха две точки на Камелия? Не трябва ли да си ги поделят?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия