🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 11 (13.11 - 20.11) 🐄

  • 49 102
  • 983
# 780
Не гледам, кажете до къде сме?
Има ли надежда горгоната да си тръгне?
Виж целия пост
# 781
Ние не я коментираме на външен вид. Коментираме това, което излиза от устата й Simple Smile

Аз пък прочетох малко по-напред мнение(и преди съм засичала подобни) колко грозна и лицепротивна била Камелия,а си е хубавица.Гроздето много кисело. Какво тяло,какви бедра,какви очи..
Казвали ли са колко е висока? Така като гледам е поне 1.75, може и към 1.80 да отива.

Устните определено са правени при това наскоро,може би преди влизането.
Носа й е зле,но пък ние вече свикнахме на преправени кукли и нещо малко по-"криво" го зачеркваме веднага.
Виж целия пост
# 782
Камелия е по-бърза тук обаче и ще бие.
Виж целия пост
# 783
Яни путьото иначе е първа кипра да реве и да се обяснява, когато някой отправи каквато и да било елементарна критика към него, дори и да е резонна. Ако агитката на негов опонент се отнасяше така с него, както той с Ваня, щеше да трябва да прекратят дуела, щото ревльото нямаше да продължи.
Виж целия пост
# 784
Не гледам, кажете до къде сме?
Има ли надежда горгоната да си тръгне?

По-скоро не. Ваня се оплете.
Виж целия пост
# 785
Ваня тотално е объркала точките на битките, много жалко...Как може да сложи 5 точки на игра, която никога не е играла, както стана ясно от коментара на Иван ??? В тази голяма клетка за Ваня е много по - трудно в началото, защото е по - ниска и загуби много време....Много ме е яд, не мога да гледам вече.
Виж целия пост
# 786
Хипотетично,  Яни може ли да си е харесал Камелия...
Виж целия пост
# 787
Другата седмица ли започват извънредните дуели? Лили дали ще й е приятно да започнат да подвикват по нея? Тя едва приема критиката.

Както писах Камелия, а и Иван, може да натякват за реденето на точките.
Виж целия пост
# 788
Ейй, подсетихте ме за миналогодишните агитки. Как я няма Дорка да викне “дииишааааййй”. Joy
Виж целия пост
# 789
Какви хвалебствия, какво чудо. Явно телевизора ми е за смяна, ама Камелия такава наземна хубавица не я виждам.
Виж целия пост
# 790
Яни путьото иначе е първа кипра да реве и да се обяснява, когато някой отправи каквато и да било елементарна критика към него, дори и да е резонна. Ако агитката на негов опонент се отнасяше така с него, както той с Ваня, щеше да трябва да прекратят дуела, щото ревльото нямаше да продължи.
Всъщност Яни какво викаше, че не му обърнах въобще внимание?
Виж целия пост
# 791
Яни е като в оная приказка “Власите се давят на края на Дунава.”
Баш преди финала му се срина имиджа. Но то простотията рано или късно избива.
Виж целия пост
# 792
Чавдар не би се отказал, боже, тоз на кола като вися сигурно се пребори със себе си.  Как забрави, че Ванчето и влад го победиха.
Надявам се Ванчето и този път да победи, но вече се съмнявам, злото същество е доста напред в тази битка
Виж целия пост
# 793
Абе хубава е Камелия, красива жена е. Ама какво значение има с това поведение? Ко ще А. Джоли да е - все тая.
Виж целия пост
# 794
То и във формата, като и в живота, себеподобните се надушват, и се харесват. Нещо нередно няма в това.
Нека, щом ги влече.
Аз такова “грозно“ същество като Камелия дори не бих го забелязала, камо ли да водя разговор с него.
Чудя се само Финци защо е в агитката на Камелия, по-скоро е анти Ваня, но не смятам, че харесва Камелия - напротив. За Яни също съм писала, той си е....Яни.
Но Чавдар, Камелия, Иван и Лили са хората, заради които не гледам всеки епизод. Няма как да изтърпя толкова негативизъм на едно място доброволно, при това ежедневно. Никакъв шанс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия