Домакини 84/ Уютни и весели празници

  • 53 452
  • 728
# 105
Мони давай да почваме купона - моя син в неделя прави 18 Heart Eyes
Виж целия пост
# 106
Мони давай да почваме купона - моя син в неделя прави 18 Heart Eyes
Помня аз, че са през няколко дни 🙂
Виж целия пост
# 107
❤️
Виж целия пост
# 108
Валеееееееееееее
Жестоки сте бре Kissing Heart
Виж целия пост
# 109
Лейди, аз ще пуша днес заради теб! Днес ми се пуши!
    Дами, от 10 да 12 часа идкам всичко, което може да стискате, да стиснете! Днес е устната част от изпита, полижението е яко спек! По неофициална информация, ни сигурна, на писменния са се справили много добре децата! Днес е важнода не ги скъсат!
     
   Една рожденичка ви черпи за имен ден днес!
    Имаме ли Катета тук? Да са здрави и благословени! Азсв. Екатерина много я почитам, някак си ми говори. Когсто оперираха синът, бяхмв в св. ЕКАТЕРИНА. Там има хубав параклис, в който се молех и просто седях по време на операцията!
Виж целия пост
# 110
Честита да е Кати! Весел празник! И момчето да се справи отлично!
Виж целия пост
# 111
Честита именничка, Марулета! Стискаме палците!!!!

Калинче, как си днес?

Ма ко, какво стана с твоята операция?
Виж целия пост
# 112
Мина. Чакам да разбера дали сега ще си ходя или по-късно
Марулета да ви е жива и здрава. И сина ще де справи
Виж целия пост
# 113
Марулета Kissing Heart
Мако Hands Clap
Аз основно лежа, гледам тв и дискутирам кафета Grinning
Диагнозата е неясна, лечението също, но пък ей сега ми казаха, че кафето ми е вече изстинало и трябва да получа прясно и топло Joy
Писна ми.... Искам да мога да вървя....
Виж целия пост
# 114
Мако , дано те пуснат да си ходиш у дома.
 Калинче, ти си като кафеено чудовище ,бре! Ако не друго, поне ще ги научиш да правят свястно кафе.
 Синът се обади,че е свършил.Резултати март. Ебаси изпитите и чудото.Немска му работа.
Виж целия пост
# 115
Калинче, надявам си неясната диагноза да е добър знак. Ако беше лошия вариант предполагам, че щяха да са го установили. Дано съм права. Ще лежиш щом трябва, важното е да не се натрошаваш повече. Досадно е лежането, знам Kissing Heart
марулета, кок март, те ще забравят, че са били на изпит
Вкъщи съм. Боли малко, но поносимо. Много дълбоко беше. Отвратително е да си в съзнание на операция, макар и лека. Няма да се оплаквам повече, ще мине. Гушки на всички Hug
Виж целия пост
# 116
Мако, сега си почивай!
Виж целия пост
# 117
Мако почивай и издърпай един ритуален фас за мен.
Марулета на теб ти е време за аперитива, имай късмет да ме забравиш!
При мен днес цирка е пълен - ми а онколога, нищо ново.... Успокои ме... Пускам си тв и гледам средиземноморие, круизи, слънце, купон.... Абе кеф!
И идват рекламите - най-евтините погребения, пълна програма, ама има и луксозни - сега на промоция Joy
Съответно спирам тв и решавам да се къпя.... След доволно изгубено време, ама изкъпана, подмазана, напарфюмирана... най накрая се опъвам в кревата и на вратата се чука ....
Появява се свещеника Joy
Викам край - тоз ще ми дава причастие, да зема и да звънна за промоцията.....
Ама се разбрахме - още ми е рано, сега само се запознаваме, че той до сега ни българин виждал, ни православен Joy
Та се поразговорихме с отчето и за сега решихме дълго време да не се виждаме Joy
Ама шантав ден....
Виж целия пост
# 118
Ох, ще ме умориш Joy Радвам се, че онколога те е успокоил. А круизите ги пускай пак, като решиш къде само свиркай и тръгваме. Мен малко ме е страх на кораб, ама там има достатъчно алкохол. Само гледай някое по-топло място да харесаш, с много палми и къщички от шума Joy
Виж целия пост
# 119
Круизите лесно ще ги оправим, ама сега стоя на тръни да не влезе в стаята я някой ходжа, я някой индийски гуру Joy
 че накрая ще се наложи да създадем нова църква Joy
Друго е да си с връзки и в няколко религии Joy
Оф .... Много се задържах на едно място безцелно и почнаха да ме пердашат сачмите......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия