Какво ще купя отново - 6

  • 104 069
  • 783
# 255
С палма са, да, и не само. Съставът на двата продукта е драматично различен. Като вкус не знам.
Виж целия пост
# 256
Открих вчера ето тези бонбонки на Ройс. Понеже обожавам малини и направо грейнах като ги хапнах.
Мисля да пробвам и другите от поредицата – с ягоди, боровинки, кокос и още.

https://www.rois.bg/pokriti-s-shokolad
Виж целия пост
# 257
Яла съм пекан със шоколад от серията. Супер вкусен също! Препоръчвам.
Виж целия пост
# 258
До сега съм купувала само готовите от витрината. Много ги харесвам. Не  знаех,че има замразени. Задължително ще ги потърся.
Мини кроасаните с масло на Лидл също са много вкусни. Вчера за първи път пекох за закуска и не ни стигна един пакет ,дори злоядото 3 годишно изяде 4 кроасанчета . Със сигурност вече ще ми станат задължителна покупка от там.

Вероятно говорите за различни кроасани. Тези във витрината са големи и с масло. Другите са малки, замразени и с палма.
Малките не са с палма,а са с масло.Малките замразени с шоколад са с палма
Виж целия пост
# 259
До сега съм купувала само готовите от витрината. Много ги харесвам. Не  знаех,че има замразени. Задължително ще ги потърся.
Мини кроасаните с масло на Лидл също са много вкусни. Вчера за първи път пекох за закуска и не ни стигна един пакет ,дори злоядото 3 годишно изяде 4 кроасанчета . Със сигурност вече ще ми станат задължителна покупка от там.

Вероятно говорите за различни кроасани. Тези във витрината са големи и с масло. Другите са малки, замразени и с палма.
Малките не са с палма,а са с масло.Малките замразени с шоколад са с палма

Може ли снимка на тези със и без палма?
Аз добавям десертните барчета с извара на Милиона, с вкус на лешник ❤️. Намират се след яйцата и маслото, при десертите и шоколадовите пудинги.
Виж целия пост
# 260
Краве сирене "Здравjе" от Кам маркет - страхотно, солено и маслено с лек мирис на крава, точно както става домашното сирене.
Виж целия пост
# 261
Силно препоръчвам : кисело и прясно млека на Добротица ,както и сирене и луканки . Любим кашкавал на Жегларци.
Виж целия пост
# 262
Силно препоръчвам : кисело и прясно млека на Добротица ,както и сирене и луканки . Любим кашкавал на Жегларци.
И у нас се харесва марката, само да не прецакат нещата.

Доста вкусен хляб.
Виж целия пост
# 263
Няма малки замразени без палма. Тези з масло също са с маргарини бякакви. Покажете, моля, състав. Чела съм всички подробно, дано пък да греша, но едва ли.
Виж целия пост
# 264
И аз мисля ,че имат палма .  Върти ми се да съм чела в темата на Лидл да се обсъждат
Виж целия пост
# 265
Нищо.  Ще ги опитаме 😊
До сега съм купувала само готовите от витрината. Много ги харесвам. Не  знаех,че има замразени. Задължително ще ги потърся.
Мини кроасаните с масло на Лидл също са много вкусни. Вчера за първи път пекох за закуска и не ни стигна един пакет ,дори злоядото 3 годишно изяде 4 кроасанчета . Със сигурност вече ще ми станат задължителна покупка от там.

Вероятно говорите за различни кроасани. Тези във витрината са големи и с масло. Другите са малки, замразени и с палма.
Виж целия пост
# 266
Палма има вече почти навсякъде. Не е толкова страшна, макар че и аз я отбягвам. Не съм пробвала въпросните кроасани, но рядко има полуфабрикати или нещо замразено без "екстри". Абсолютно чист състав вече само в домашното и то собствено производство, за да си сигурен в почва, торове и т.н.
Виж целия пост
# 267
Тези кроасани

ги има и в Кауфланд. Ето и състава им
Виж целия пост
# 268
Тези кроасани
Скрит текст:

ги има и в Кауфланд. Ето и състава им

каква е цената и колко са?
Виж целия пост
# 269
В КАМ замразените банички и кроасани с шоколад и кайсиево сладко са страхотни, но при мен стават супер на еърфрайър и не стават изобщо на фурна (слаба ми е фурната обаче). Бяха нещо от порядъка на килограм за 6 лв. Лютеница, малиджано, чеснова паста на тяхната си марка и всякакви неща в буркани също са много хубави, даже баба потвърди, че на вкус се доближават до нейните домашни. По състав изглеждат супер, но не знам дали изписват всичко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия