Какво ще купя отново - 6

  • 104 062
  • 783
# 465
Такива мини кроасанчета по витрините нямаше ли някъде?
Виж целия пост
# 466
Значи, ще ви скоча на фасона. Joy Не мога да спра да купувам месни продукти на Елко.
Големи подстрекателки сте, но ви благодаря за споделеното инфо. Бактиса ми да ядем скъпи боклуци. Мезето може да е скъпо, но си струва всяка стотинка.
Скрит текст:



Един суджук или луканка излизат средно около 8лв. Плюс минус 0.50ст. Поне от магазина от който аз ги купувам.
Давам превес на суджука, просто защото подправките в него са точно по наш вкус. Но и луканката не лъже. Страхотни мезета.
Петрохана ми дойде една две идеи по мазен, но и той бива, особено тънко нарязан.
Като цяло - чудесни продукти с къс състав и си личи. Месо, подправки и общо взето това е.
Виж целия пост
# 467
Джаста,от Т маркет ли ги вземаш?
Виж целия пост
# 468
У дома харесвахме московския салам на Елко, но спряхме да го купуваме, когата изключих глутен. Забравила съм вече какво точно съдържаше, но май имаше някакво нишесте или фибри. Иначе беше вкусен.
Виж целия пост
# 469
Джаста,от Т маркет ли ги вземаш?
Не, от един квартален магазин.
Виж целия пост
# 470
Супер са луканката и суджука на Елко, дълго време купувахме и ние от тях, от квартално магазинче в Младост 3 в София. Вероятно още ги зареждат там.
Виж целия пост
# 471
Супер са луканката и суджука на Елко, дълго време купувахме и ние от тях, от квартално магазинче в Младост 3 в София. Вероятно още ги зареждат там.
Кое е това магазинче?И аз живея в Младост 3.
Виж целия пост
# 472
В трафопоста зад 319 бл., срещу 321Б.
Виж целия пост
# 473
Продукти на Елко има и в Т Маркет, витрината с обслужване.
Виж целия пост
# 474
Във Фантастико също.
Виж целия пост
# 475
Джасте, може ли снимка на състава на показаните от теб мезета на Елко?
Виж целия пост
# 476
А някой от Бургас знае ли  къде могат да се купят тези Елко?
Виж целия пост
# 477
В ТМаркет, х-л Атаген. 39лв./кг е редовната цена. Следя промоциите и падат до 30.
Виж целия пост
# 478
Ей, и аз гледах днес продуктите на Елко, ама не взех. Другият път ще купя. Ние бяхме пробвали луканката и се хареса.

Да попитам някой с отзиви за този кашкавал. Днес го загледах, но не посмях да купя. Както и за продуктите на бачо Илия.

Скрит текст:


Виж целия пост
# 479
Аз идвам да похваля тези сладоледи от Лидл. Много ни харесаха, цената направо е смешна 3,50 за 6 сладоледа.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия