Какво ще купя отново - 6

  • 104 070
  • 783
# 390
Този шампоан и балсам за коса от същия вид - много съм доволна. Обем, блясък, аромат и косата ми е по-жива.
Виж целия пост
# 391
Имах задачи в района на Виенската сладкарница на "Дондуков". Трябваше да изчакам десетина минути и поразгледах наоколо. Попаднах на малък, фирмен магазин от Добрич за месо, месни продукти и колбаси. Купих различни неща - джолани предни и задни, колбаси, месо - на много прилични цени. И не искам да се приема като реклама, давам информация.
Mного ми е удобно мястото, кой е магазинът?
Виж целия пост
# 392
... фирмен магазин от Добрич за месо, месни продукти и колбаси - джолани предни и задни, колбаси, месо - на много прилични цени...
Mного ми е удобно мястото, кой е магазинът?

От сладкарницата по бул. "Васил Левски" посока Сточна гара, ляв тротоар, е кафе "Късо-дълго"  - не си спомням точно преди, или след него е магазинчето. Малко е, името му е "Едрина", колкото и странно за звучи.
Виж целия пост
# 393
... фирмен магазин от Добрич за месо, месни продукти и колбаси - джолани предни и задни, колбаси, месо - на много прилични цени...
Mного ми е удобно мястото, кой е магазинът?

От сладкарницата по бул. "Васил Левски" посока Сточна гара, ляв тротоар, е кафе "Късо-дълго"  - не си спомням точно преди, или след него е магазинчето. Малко е, името му е "Едрина", колкото и странно за звучи.

"едрина" е тутраканска кланица. много стар магазин от 90-те, беше навремето срещу СМГ. понякога купувам, ок са.
Виж целия пост
# 394
Aaa, Едрина я знам, аз се обърках, че магазинът е по Дондуков. Блгодаря. 😃
Виж целия пост
# 395
Имаше един период и ние купувахме от стария "магазин", но нещо занижиха качеството и спряхме, това беше преди повече от 10 години.
Виж целия пост
# 396
Имаше един период и ние купувахме от стария "магазин", но нещо занижиха качеството и спряхме, това беше преди повече от 10 години.

същият е, просто го преместиха, защото махнаха всичко от спирката. като цяло бива, особено на фона на другите магазини в района. имат едни страхотни като ловдийски тънки наденички, поне преди бяха чудни на вкус, но не смея да помисля какво има вътре. скоро не съм купувала. иначе откъм състав докарват и обработеното месо. не знам. имаха и хубава мас. аз предпочитам Р. Василева - също е близо, месото и цените са чудесни. там фал не е имало, а пазаруваме над 10 г. от тях.
Виж целия пост
# 397
Къде имат там магазин? Ние преди пазарувахме от симеоновския, но рядко имам път на там, а не ми се разхожда специално. Знам, че има магазин на женския пазар, но и там не ми е предпочитан район.
Виж целия пост
# 398
женския ми е близо на мен. най-добре зареден е в транжорната - ул. 20-ти Април 13, но не магазинът отвън, а вътре в безистена /близо е до Кирето/
Виж целия пост
# 399
Като сте подхванали брашната, да споделя какво харесвам.https://mlivo1937.com/shop/
Купувам силно и пълнозърнесто.Чудесни печива стават,а и цената им е доста приемлива.В София ги взимам от физически магазин и цената една идея по-висока от сайта.
За палачинки,бухти и подобни купувам от лидъл тип 650.
Къде има физически магазин за тези брашна?
https://mlivo1937.com/%d1%82%d1%8a%d1%80%d0%b3%d0%be%d0%b2%d1%81 … 0%b5%d0%b6%d0%b0/
Виж целия пост
# 400
Скрит текст:
Като сте подхванали брашната, да споделя какво харесвам.https://mlivo1937.com/shop/
Купувам силно и пълнозърнесто.Чудесни печива стават,а и цената им е доста приемлива.В София ги взимам от физически магазин и цената една идея по-висока от сайта.
За палачинки,бухти и подобни купувам от лидъл тип 650.
Къде има физически магазин за тези брашна?
https://mlivo1937.com/%d1%82%d1%8a%d1%80%d0%b3%d0%be%d0%b2%d1%81 … 0%b5%d0%b6%d0%b0/
Чудно! Има наблизо, ще го пробвам.
Виж целия пост
# 401
Аз много харесвам тези.
Препоръчвам тези бисквитки. Много са хрупкави и вкусни.
Скрит текст:
Къде ги има?
Купувам от магазини Бурлекс.
Виж целия пост
# 402
крекерите Savi  също са много хубави
Виж целия пост
# 403
Много ни хареса на всички вкъщи! Отново ще купя!
Виж целия пост
# 404
Какво е лабне? Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия