Какво ще купя отново - 6

  • 104 062
  • 783
# 435
Лидлската газирана вода пием ние, доста е газирана.
+1, такава е. Аз точно много газирани не обичам особено, за мен лидълската е такава. Предпочитам естествено газираните.
Ще купя пак от шоколадовите пръчици за декорация на сладкиши на К-classic 400 гр- червената кутия, която се води с тъмен шоколад. Много ми харесва, че са по-едри, а и няма гадости в съдържанието.
Виж целия пост
# 436
Момичета, изидрвам печени чушки в буркан, но без захар. Обиколиха какви ли не магазини, малки и големи. Четох, четох е то навсякъде има.....
Виж целия пост
# 437
Това намирам. Купувам от около година техния акациев мед и ми харесва.
Виж целия пост
# 438
Момичета, изидрвам печени чушки в буркан, но без захар. Обиколиха какви ли не магазини, малки и големи. Четох, четох е то навсякъде има.....

Задължително ли е да са в буркан? Аз купувам печени червени замразени чушки от Метро.
Виж целия пост
# 439
Артемис, не е задължително. Често ходя в метро, но не съм се завъртала при заразените неща. Ще погледна. Благодаря. 😉
Виж целия пост
# 440
Артемис, не е задължително. Често ходя в метро, но не съм се завъртала при заразените неща. Ще погледна. Благодаря. 😉
Сакън! От тях не е препоръчително да купуваш 🙂
Виж целия пост
# 441
Артемис, не е задължително. Често ходя в метро, но не съм се завъртала при заразените неща. Ще погледна. Благодаря. 😉
Сакън! От тях не е препоръчително да купуваш 🙂
Защо?
Виж целия пост
# 442
ulyuly, внимателни чети удебелената дума, буква по буква. Simple Smile
Виж целия пост
# 443
ulyuly, внимателни чети удебелената дума, буква по буква. Simple Smile
Нещо не можах да схвана?
Виж целия пост
# 444
Пише заразени, а не замразени.
Виж целия пост
# 445
Намерих нашенски аналог на любимите ми турски сладки,някои ги водят,че са гръцки но аз ги намирам само в турския магазин Grinning Тези са много вкусни и хрупкави, бадемите са сравнително малко,но се усещат ,с приятен аромат на ванилия
Виж целия пост
# 446
Оооо, тези сладки много отдавна ги развалиха за съжаление! Преди бяха много хубави и вкусни, сега са отврат и не стават за ядене! Купуваме турски подобни с приятен вкус и качество.
Виж целия пост
# 447
Аз досега не бях купувала, днес съвсем случайно ги видях и взех. На нас много ни харесаха и унищожихме 300 грамова кутийка за по--малко от 5 минути Grinning
Виж целия пост
# 448
У дома също се харесват тези сладки. Simple Smile
Виж целия пост
# 449
Отново магазин КАМ - македонската тоалетна хартия - 10 бр стегнати, бели, неароматизирани ролки за 4.99 лв. Много добре попива. Има и ароматизирани, но не ги ползваме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия