Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 111 451
  • 1 218
# 375
Здравейте. Опитах да си купя четец  от Амазон на черен петък. Уви това ми беше първа поръчка и ми блокираха профила, съответно канселираха поръчката. Докато разбера какво става и проведа доста разговори с асистенти, доказах че профила е мой. Но цената вече беше друга и не поднових поръчката си. Сега чакам някаква промоция за Коледа, НГ. Знаете ли дали ще има такава, кога? Новак съм и ми е трудно.
Аз бих пробвал с чата да обясня ситуацията и директно да си поискам да поръчам на сегашната цена, а те да ми върнат разликата като вината за анулиране на поръчката не е моя. Не могат да коригират цената на вече направена поръчка, затова само този вариант е възможен(връщане на разликата).
Дори да не стане, поне ще си опитала.
Виж целия пост
# 376
£10 намаление на първата поръчка през амазон ап:
https://www.amazon.co.uk/b?ie=UTF8&node=26435891031
Виж целия пост
# 377
Момичета, издирвам едно яке, даже и марката не мога да позная, но в амазон има подобни. Ако някой го познае, моля да ме осветли.
Виж целия пост
# 378
Има кодове за -10 евро при поръчка над определена сума за всички Амазони при първо пазаруване през Аpp-а.
В долния сайт има линкове за всички сайтове
https://www.hotukdeals.com/vouchers/get-eur10-ps860-off-30eur-ps … on-france-4050555
Also checkout these other amazon 10euro off Via the app deals.......
AMAZON.FR(PROMO10)
AMAZON.IT (PRIMI10)
AMAZON.DE (GESCHENK10)
AMAZON.CO.UK (APP10UK)
С английския ми се получи, но чантата която искам в немския е по-евтина. Но там не ще да го приеме тоя код. Хем му угаждах всякак. Ако е валидна офертата за вас, трябва да ви излезе тази картинка като цъкнете на линка:
Виж целия пост
# 379
Въпрос до момичетата взели си от якетата на Геокс с гъши пух. На моето за пране ,пише само на химическо чистене. И друг път съм имала такива якета, но за инструкциите си пише пране на ниски,сушене на ниски градуси. На вашите якета,какви са инструкциите. Вече го изпрах на ръчен режим и много го мисля да го пусна на сушене,че като гледам, три дни ще съхне така.
Виж целия пост
# 380
Моето не е на Геокс, но пак е с гъши пух- суша го в сушилня на програма за якета и външни дрехи.
Виж целия пост
# 381
Аз имам Геокс , суша го в сушилнята  на програма пух или микс.
Виж целия пост
# 382
Здравейте, на кой адрес в Германия да поръчам книги. От амазон.де до адрес в Бг излиза 17 Е за 5 книги.
Виж целия пост
# 383
Здравейте, на кой адрес в Германия да поръчам книги. От амазон.де до адрес в Бг излиза 17 Е за 5 книги.
Вижте тук превозвачите,кой ще ви е най-удобен
https://www.bg-mamma.com/?topic=1409430

Вижте и този сайт,безплатна доставка do Bg
https://www.bookdepository.com/
Виж целия пост
# 384
Някой дали има опит с подобен случай: поръчах си един калъф за телефон от друг продавач (не амазон, но доставката се извършва от амазон). На тракинга дълго време стоя, че е взет от куриер, после пишеше, че доставката закъснява и въпреки, че все още може да пристигне мога си поискам възстановяване на парите. Реших, че се е загубил и си пуснах refund. Той взе, че дойде! Сега се чудя -директно с търговеца ли да контактувам, искам да си го платя. 9 евро са, но все пак ми съвестно. Но не искам да го връщам и да пускам наново. Дали ще стане те само да си ги поискат от банката ми?!
Виж целия пост
# 385
Пиши им, най- вероятно ще ти кажат да го задържиш като подарък.
Виж целия пост
# 386
Някой дали има опит с подобен случай: поръчах си един калъф за телефон от друг продавач (не амазон, но доставката се извършва от амазон). На тракинга дълго време стоя, че е взет от куриер, после пишеше, че доставката закъснява и въпреки, че все още може да пристигне мога си поискам възстановяване на парите. Реших, че се е загубил и си пуснах refund. Той взе, че дойде! Сега се чудя -директно с търговеца ли да контактувам, искам да си го платя. 9 евро са, но все пак ми съвестно. Но не искам да го връщам и да пускам наново. Дали ще стане те само да си ги поискат от банката ми?!
Търговецът ще си получи парите, защото грешката е в Amazon, щом те го доставят. Пишеш на Amazon, ако толкова много държиш.
Виж целия пост
# 387
По темата с горещите шоколади, аз взех 10 кутии Lindt за подаръци за Коледа. Много ни хареса на всички вкъщи. Дори повече от емблематичния Whittard, от който имаме цял адвент календар с всичките им вкусове.

https://www.amazon.co.uk/Lindt-Hot-Chocolate-300g-chocolate/dp/B … ocery%2C92&sr=1-3

Ще го подарявам опакован с маршмелоу, джинджифилово бастунче и коледна или термо чаша. Christmas Tree

На каква цена купихте линдт горещ шоколад?

£4.00 с -5%, което мисля, че е нормалната му цена. Просто четох доста ревюта за горещи шоколади и реших да заложа на сигурно Simple Smile
Виж целия пост
# 388
Може ли помощ? На кой телефон да позвъня от Бг към немския амазон?
Линкът от 1ва стр. за избор на мейл или телефон, не работи.
Имам недоставена поръчка от 25.10. до Австрия, миналата седм си писах на чат със Селил, писа, с извинение, че е забавено и вече в логистичния център се опакова, но пак няма грам промяна в статуса
 Там пише, когато се подготви за изпращане, ще получите мейл. Днес вече само автоматичен чат и без достъп отсреща с асистент.
Виж целия пост
# 389
Може ли помощ? На кой телефон да позвъня от Бг към немския амазон?
Линкът от 1ва стр. за избор на мейл или телефон, не работи.
Имам недоставена поръчка от 25.10. до Австрия, миналата седм си писах на чат със Селил, писа, с извинение, че е забавено и вече в логистичния център се опакова, но пак няма грам промяна в статуса
 Там пише, когато се подготви за изпращане, ще получите мейл. Днес вече само автоматичен чат и без достъп отсреща с асистент.
https://www.amazon.de/hz/contact-us/foresight/hubgateway
От тук ако опишете,че искате разговор със служител,не става ли?
Интересно,преди имаше опция чат или телефон,сега са я премахнали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия