С каква храна храните котката си? - Тема 4

  • 43 241
  • 747
# 405
Извинете, какво е значението на количеството пепел в храните?
Извинете за невежеството.
Виж целия пост
# 406
Извинете, какво е значението на количеството пепел в храните?
Извинете за невежеството.
.  Здравей, и аз наскоро разбрах, че храните с по-високо съдържание на пепел предизвикат камъни в бъбреците.
Виж целия пост
# 407
От скоро имам коте и аз, първата храна която взех беше brit care за малки котенца, сега реших да пробвам и carnilove. И двете храни се приеха много добре. Чудя се удачно ли е да сменям толкова често сухата храна или да се спра на една марка и да си останем на нея? Какво ви е мнението за carnilove?
Виж целия пост
# 408
8-9% е много. Под 8% трябва да е. В реналните пепелта е 6-6,5%.
Виж целия пост
# 409
Ренална, може ли да се дава профилактично?
Виж целия пост
# 410
Не е препоръчително. Котката ще отслабне, тъй-като е ниска на протеини храната.
Виж целия пост
# 411
Случвало  ли ви се е, котка да отказва да яде от любимата си храна и това да не е свързано със здравословен проблем? При смяна на паучовете, които тя отказа с друг вид, нямаме проблем. Чудя се и аз... с характера на самото животно ли е свързан този отказ?
Виж целия пост
# 412
Всичко е индивидуално.Понякога и на нас хората ни омръзва някоя храна, която много сме обичали.Освен това може и самата храна да е променена като вкус.Някой път зависи и от партидите според мен.
Моя котак също отказа храна,която ядеше с охота.Поръчах няколко вида след това да изпробвам ,избра си кое му е вкусно и я смених с новата 🙂
Виж целия пост
# 413
Здравейте,

Моля да ми препоръчате суха храна и паучове за кастрирана котка над 1 г, която на всичкото отгоре трябва да отслабне.
Виж целия пост
# 414
Случвало  ли ви се е, котка да отказва да яде от любимата си храна и това да не е свързано със здравословен проблем? При смяна на паучовете, които тя отказа с друг вид, нямаме проблем. Чудя се и аз... с характера на самото животно ли е свързан този отказ?
     Дааааа, аз дадох 116лв. за чувал 10кг. От единствената храна, която ядене като невидял ( преди това му взимах по 2кг. От нея) и незнайно защо той отказва да я яде. Sad Реших да му давам няколко дни само паучове и ще пробвам пак да му я пробутам.
Виж целия пост
# 415
Случвало  ли ви се е, котка да отказва да яде от любимата си храна и това да не е свързано със здравословен проблем? При смяна на паучовете, които тя отказа с друг вид, нямаме проблем. Чудя се и аз... с характера на самото животно ли е свързан този отказ?
     Дааааа, аз дадох 116лв. за чувал 10кг. От единствената храна, която ядене като невидял ( преди това му взимах по 2кг. От нея) и незнайно защо той отказва да я яде. Sad Реших да му давам няколко дни само паучове и ще пробвам пак да му я пробутам.
Явно е капризно като моята.
Отворих 4-5 пауча един след друг, за да благоволи да яде, само подушва и дотам.
А аз нали си я обичам и не мога да я държа гладна, днес купих само от тези, които харесва в момента. Другите отиват за котенцата пред блока Simple Smile И те трябва да ядат.
Виж целия пост
# 416
Моят котьо е на периоди. По някое време му омръзне някоя суха храна и едвам го прилъгвам да я изяде, с чесане по корема и т.н. (дъщеря ми го научи така и ни го остави ние да го лигавим)
Затова не купувам по много, въпреси че съм изкушена от цените, но ако откаже категорично, ще си я бия в главата.
Виж целия пост
# 417
В момента всички котки увеличават апетита, трупат запаси за зимата.

Давайте им месо.
Виж целия пост
# 418
Взех пробните супи на Cosma и ги ядеше. Реших да поръчам няколко пакета от същите супи, но в кенчета. Ами, оказаха се с повече месо и с по-големи парчета. Изблизва само водата и всичко друго оставя. Вчера пасирах едната супа с пилешко. Изобщо не я близна.
Днес от супата с риба пак е изял само водата и всичките късчета са в купата. Не знам какво да го правя вече. Не мога да му намеря мокра храна, която да яде.
Виж целия пост
# 419
Във Варна в магазина на д-р Стефанов купих на промоция 1+1 консерви на N D с тиква, капризната ги хареса. Преди обичаше Брит Кеър, но вече отказва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия