Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 423

  • 42 048
  • 737
# 705


"В участъка го обичат, няма проблем да уреди да я пуснат..."
Така си е...
Виж целия пост
# 706


Добро утро в сряда, успешна да е.
В очакване на новини и снимки...
Виж целия пост
# 707
Добро утро!
Комисарската сряда е тук,а с нея комисар Йомер Демир!
Спорен да е деня, и пълен с новини!
Виж целия пост
# 708
Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден!
Виж целия пост
# 709

Хамелеона!
Виж целия пост
# 710


Супер започнаха партньорството си.
Виж целия пост
# 711

Усмивка ,за стопляне в студеното време!
Виж целия пост
# 712


https://twitter.com/enginsever_/status/1618222835079720962

Лицето във видеото е сирийският актьор Косай Хаули, който изигра главната роля в телевизионния сериал „Невинен“, адаптиран от "До живот". По време на интервюто видя Енгин Акюрек, който играе Дахан в оригиналната версия.

Ето линк към сирийската версия в IMDb: https://www.imdb.com/title/tt14622134/?ref_=nm_flmg_t_7_act
Виж целия пост
# 713

Шел,отново ни напомнят за техните станции с Енгин в ИИ!
Виж целия пост
# 714


https://www.instagram.com/p/Cn12s8yOXyJ/

Нашите усилия са да създадем станции без бариери в Shell за тези, които са преодолявали препятствия през живота си. Ние премахваме бариерите заедно в Shell с нашите значими вкусове, в сътрудничество с TOFD(Асоциация за парализа на гръбначния мозък) за събиране на сини капачки.

Damata, Hands Plus1




Снимат ги отвсякъде. Енгин и Демет един срещу друг.
Виж целия пост
# 715


Тази вечер по Диемата.

От сторито на Туба. Класа, стил и красота.


Виж целия пост
# 716


Тази вечер по Д. Фемили стигнахме до 57` и 51" на 40 оригинален епизод.
Виж целия пост
# 717
Привет!

  Благодаря за информацията и преводите, вкл. и на разказа, който още не съм прочела.
  Ще го прочета, но сега видях тази красота, стил, финес и елегантност от седмицата на модата в Париж и вечерта на Валентино - Туба 😍, за мен най-красивата, стилна, женствена и харизматична турска актриса







Явно това е темата и цвета на колекцията, и друго лице на марката - Шуга от BTS е в тази тоналност. Цвета на обувките е 👌🏿



Лека нощ!

Виж целия пост
# 718


Добро утро в четвъртък, успешен да е.
Днес, както всеки ден, чакаме...
Виж целия пост
# 719
Добро утро!
Още една снимка от от Рияд,този път от закуската!

А,на нас да ни е спорен деня с този мъж с класа!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия