Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 13

  • 40 984
  • 753
# 465
Аз върнах едно палто на 30.11 и днес получих превод, даже се очудих като ви чета че имате забавяне от доста отдавна. Бях платила с карта предварително, ако има значение.
Виж целия пост
# 466
Азалия, Благодаря много. Намерих на марката тези и ги поръчах.
https://www.aboutyou.bg/p/jana/balerini-8638911
Виж целия пост
# 467
Здравейте, момичета! Да ви попитам следното - взех си едни маратонки Скечърс от предното намаление, тръгнах с тях, обаче от дясната маратонка при ходене се чува едно умерено силно пукане под стелката от мемори пяна, точно в момента, в който се свива стъпалото, направо ме влудява. С лявата маратонка не е така, нищо не се чува. Да ви се е случвало нещо подобно? Ако ви се е случвало, този дразнещ шум спира ли все някога? Grinning По принцип съм много спокоен човек, но като вървя по улицата това се чува и изключително много ме дразни. Иначе са много удобни, ама не знам дали ще успея да го изтърпя Grinning
Виж целия пост
# 468
Цяло лято следя мъжките якета The North Face. Купих го на хубава цена и сега нямал да го носи моят тийн. Ако някой има интерес да ми пише на лични. Размерът е М.
Виж целия пост
# 469
Цяло лято следя мъжките якета The North Face. Купих го на хубава цена и сега нямал да го носи моят тийн. Ако някой има интерес да ми пише на лични. Размерът е М.
дълго ли е?
Пусни ми линк на лични.
Виж целия пост
# 470
Цяло лято следя мъжките якета The North Face. Купих го на хубава цена и сега нямал да го носи моят тийн. Ако някой има интерес да ми пише на лични. Размерът е М.
Дай линк и колко е висок синът ти?
Виж целия пост
# 471
Дебело ли е 😄 дай снимка.
Виж целия пост
# 472
Към момичетата, чакащи пари - има ли нещо ново при вас в следобедните часове?
При мен пари от аю няма. За информация само колко са бързи синсей - в неделя върнах в магазин, всеки вторник правят преводи към клиентите ии преди малко ги получих...имам чувството, че не са наредени на 2.12, както каза Мартин....
Виж целия пост
# 473
При мен няма.
Виж целия пост
# 474
https://m.aboutyou.bg/p/the-north-face/zimno-yake-himalayan-8007968
Това е якето, момичета.
Виж целия пост
# 475
Е след 10ти ще проверя, за връщанията около 25ти тогава...
Виж целия пост
# 476
Аз съм пас. Толкова кинти за яке не давам Simple Smile
Виж целия пост
# 477
Аз върнах на 19...на 25 получих мейла за обработка
Виж целия пост
# 478
Пари йок, дойдоха ми тениските - утре обаче ще ги взема от куриера. Поръчката ми е платена с карта.
H&M вчера са получили върнати артикули и днес са ми превели парите.
Edit: Сега се сещам обаче, че ги взех от Еконт и на тях им платих с карта. Иначе се водеше Наложен платеж.
Виж целия пост
# 479
Дама, якето е хубаво, цвета е страхотен, обаче и на мен нещо не ми се дават толкова пари, особено на фона на бая сумата, дето чакам да ми върнат.
Днес ходих до Еконт да си взема пратката от Фешън дейс, момъка се препоти като ме видя, вика - гледай колко кашони имам от АбаутЮ, и твоите сигурно са най-отдолу 😄 Успокоих го, че от тях не възнамерявам да взимам в близко време нищо, та направо ми ги писа за последният ден от срока. Каза, че от мен чува за първи път за проблеми с връщането на парите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия