Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 13

  • 40 984
  • 753
# 540



Виж целия пост
# 541
Аз дори мейл нямам Simple Smile
Виж целия пост
# 542
Ахаа..ужас..аз пригласям, че продължавам да нямам получена предплатена поръчка от х дни..била изпратена и еконт не я били взели..кога, не се знаело, да се обадя пак ако не дойдела. Много приятно, комбинирано с ужаса на връщане.
Виж целия пост
# 543
И аз нямам отговор на вчерашния имейл!
Виж целия пост
# 544
Между другото, както почти 2 седмици в информацията за поръчката седеше секцията за връщане със статус, че плащането е извършено, в момента я няма, изчезнала е. Хайде дано да е заради ново процесване, ама...

Писах преди няколко дни и на българския съпорт, и на австрийския, никакъв отговор, само от българския автоматичен как искат да ми затварят заявката?!
Виж целия пост
# 545
Между другото, както почти 2 седмици в информацията за поръчката седеше секцията за връщане със статус, че плащането е извършено, в момента я няма, изчезнала е. Хайде дано да е заради ново процесване, ама...

Писах преди няколко дни и на българския съпорт, и на австрийския, никакъв отговор, само от българския автоматичен как искат да ми затварят заявката?!

При мен си стои, че сумата е изплатена.
Виж целия пост
# 546
Аз имам 3 мейла и нито един ваучер,не че ми трябва ,просто ми е смешно как за едни има,за други не,даже не мога да разбера какъв им е принципа,преди пращаха и за РД,тази година не получих.
И аз имам обратен имейл,но без код . Доста бързо ми отговориха,но нищо съществено като съдържание.Май ще си чакаме още.
Виж целия пост
# 547
На кой е-мейл пишете? Този ли е
obsluzhvanenaklienti@aboutyou.bg
Виж целия пост
# 548
И аз чакам пари от потвърдено връщане на 25-ти. Писах им имейл. Още няма отговор. Все още не съм се притеснила. Simple Smile Вярвам, че парите все ще дойдат.

Ще връщам сутиен, който се оказа малък - https://www.aboutyou.bg/p/etam/sutien-pure-5566479  Размер 85А, но е умален. Купен за 30 лв и стотинки.

Все още не съм върнала тези панталонки - https://www.aboutyou.bg/p/cotton-on/danki-6892127  Размер 14, купени за 8,58 лв. Не са еластични. Реални снимки и размери:
Скрит текст:









Ако някой има интерес, да ми пише.

Предполагам, че е безсмислено, но да опитам. Simple Smile Търся от тези мъжки дънки номер 36. Купих 34, но са малки.  https://www.aboutyou.bg/p/urban-classics/danki-4207334
Виж целия пост
# 549
Последните дни се наслушахме на хиляди лъжи и глупости. Това,че ни уверявате,че ще си получим парите,изобщо не го взимам за чиста монета. Факт е,че пари няма. Днес изтече 14-дневния срок за възстановяване.
Не били виновни за грешката. Ми ние ли имаме вина???
Виж целия пост
# 550
Ужас..нямам думи!
Хайде сами да си поставим срок...всякакви такива изтичат! Ако до петък парите не са ни по сметките да дадем гласност на проблема. Искате ли?
Виж целия пост
# 551
Аз лично не съм притестена, а разочарована. Преди ми възстановяваха много бързо парите, бързо пращаха, а сега чакам и аз не малка сума. Можеше да я инвестирам отново в сайта, но за момента се въздържам. Вече месец от поръчката, докато дойде, докато се върне, сега пари още няма. Празници идват, не е приятно. От доста сайтове съм се отказала заради проблемно връщане и бавене или лошо отношение.
Виж целия пост
# 552
Някой код за 25% ако не ви се ползва пишете Hands Pray
Виж целия пост
# 553
Днес звънях и аз, говорих с момиче (Невена), възпитана и мила ми се стори. Каза ми, че това забавяне се дължи заради чернопетъчните намаления, защото точно в период на 23-26 ноември имаха страшно много връщания, и колегите работят, но с малко закъснение. Нищо ново, и нищо различно от казаното на вас, но днес изтича срока на 2 от 4 връщания към сайта.

Мога да кажа само, че загубих доверие към този сайт, и със отношението си с трети лица, които ръсят гадости тук, и със това, че не излизат с официално становище, че имат проблем. Добре, като имате проблем, обявете го, обяднете, ще ви влязат в положението, каква драма с това има, не разбирам. Но писаното днес тук... Хора, това е отвратително. Аз загубих желание за пазаруване от този сайт, а беше ми любим. Няма и да уточнявам, каква сума изхарчих в сайта за няма и 1 година, но ще кажа, че е потресаваща, дори за мен Joy Всички ние заедно оставихме цяло състояние тук, и бихме продължили да харчим пари в сайта, но, ако има такива, като мен, за които отношението е важно, убедена съм, че кранчето ще секне.

Вчера получих ботуши и обувки на Рикер, влязох тук да ги похваля, но ми секна желанието, след като прочетох последните 2 страници. Само да кажа, че обувките са хубави, в отлично състояние дойдоха, но, мисля, че вече ще ги купувам от други места, и без друго днес разглеждах други сайтове с по-голям асортимент от АЮ.


Допълвам се: защо ми се редактира мнението, като част от него е премахната? Нима съм казала нещо нередно? Или нещо различно от това, което мисли всеки напоследък в тази тема? Като следам, има и изтрити коментари от други хора ...
Виж целия пост
# 554
Момичета, имам въпрос- ще приемат ли артикул без тяхната кутия и с отрязан етикет? Получено е вчера, а днес е пусната заявка за връщане/ако въобще има значение това/
Вероятно ще го приемат. Но също така не е редно, все пак си има изискване стоката да се върне в търговски вид. Миналата седмица получих рокля без етикет и с аромат на парфюм. Ами гадно е - чакаш, вълнуваш се, даваш пари, а получаваш нещо като втора ръка дреха. Може и за подарък да го взима човек. И се почва, писане на мейли, чакане за отговор, обяснения, че така съм го получила. Накрая го приеха артикула като рекламация. За мен остава разочарованието и разправията. За АЮ това се превръща в непродаваем артикул.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия