Дългото чакане след трансфер-тема 102

  • 66 533
  • 766
# 300
Здравейте,  момичета! Преди дни ви писах, че имам положителни тестове след неуспешен ЗЕТ и днес пуснах кръвен със стойности 119.20. Още не мога да повярвам на пред коледното чудо 🥰 Надявам се всичко да е наред 🙏🍀 Пожелавам го на всяка едно такова коледно чудо 🍀🙏
Виж целия пост
# 301
Здравейте,  момичета! Преди дни ви писах, че имам положителни тестове след неуспешен ЗЕТ и днес пуснах кръвен със стойности 119.20. Още не мога да повярвам на пред коледното чудо 🥰 Надявам се всичко да е наред 🙏🍀 Пожелавам го на всяка едно такова коледно чудо 🍀🙏

Честитооо, прекрасни цифрички. Пожелавам ти прекрасно и безпроблемно  бременеене.  И темичката да се пълни с такива хубави новини
Виж целия пост
# 302
ЗДРАВЕЙТЕ КАК ВИ СЕ СТРВАТ РЕЗУЛТАТИТЕ НА 19 ДЕН ОТ ЗЕТ ТРАНСФЕР. БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 303
Здравейте, защо толкова късно правите тест? Най-късно на 12ти ден за 5 дневни. На 20ти ден дори може да отидете на преглед 😁 Ако резултатът е само 10 и не използвате ЧХГ препарати е биохимична бременност. Съжалявам 😔
Виж целия пост
# 304
Здравейте, защо толкова късно правите тест? Най-късно на 12ти ден за 5 дневни. На 20ти ден дори може да отидете на преглед 😁 Ако резултатът е само 10 и не използвате ЧХГ препарати е биохимична бременност. Съжалявам 😔

Един друг въпрос се зароди в главата ми- каква трябва да е стойността на 7-8 ден след трансфер на 5 дневен. Вече съм нетърпелива
Виж целия пост
# 305
Здравейте, защо толкова късно правите тест? Най-късно на 12ти ден за 5 дневни. На 20ти ден дори може да отидете на преглед 😁 Ако резултатът е само 10 и не използвате ЧХГ препарати е биохимична бременност. Съжалявам 😔
не днес бях на преглед но, лекаря каза, че не е си Горна дали вижда нещо, затова да пусна кръвен. На 7 ден пусках беше положителен, на 9 също беше положителен. Днес бях на преглед и пуснах този кръвен и излезе това.
Виж целия пост
# 306
Момичета, аз отново се записвам тук. С евентуален трансфер януари.

Всичко беше чудесно до преди няколко дни, когато спря да ми се гади и започна да ме боли кръста, но много повече отколко при цикъл. Днес отидох на преглед и сърчицето е спряло.
Така, че стискам палци на всички за техните коледни подаръчета 🤞
Виж целия пост
# 307
Момичета, днес ми е 7 ден след трансфер. Резултатът е 0.64. Явно е имало имплантация и тепърва ще се секретира ЧХГ. Предишният път ЧХГ на 8 ден при отрицателния тест беше 0.21 като док ми каза, че това не го водят отрицателен резултат. Утре пак ще пусна проба да видим дали расте. Стискайте палци!
Виж целия пост
# 308
Момичета, днес ми е 7 ден след трансфер. Резултатът е 0.64. Явно е имало имплантация и тепърва ще се секретира ЧХГ. Предишният път ЧХГ на 8 ден при отрицателния тест беше 0.21 като док ми каза, че това не го водят отрицателен резултат. Утре пак ще пусна проба да видим дали расте. Стискайте палци!

Стискам палчета и на краката. Аз бих пуснала след 48 часа, нека и другите момичета да споделят дали така няма да е по- добре. И аз пуснах тази сутрин, но са ми написали 21.12 за проверка. И сама не мога да се престраша, ще накарам мъжа ми довечера да провери
Виж целия пост
# 309
В никакъв случай не искам да ви попарвам мечтите, но ако става въпрос за 5дневен ембрион, това си е напълно отрицателен тест.
В последно време по групи и форуми ми прави впечатление, че масово доктори заблуждават, че подобен резултат 0 и малко е сигнал за имплантация.

Добавям няколко статии:
https://www.institutobernabeu.com/en/blog/beta-hcg-result-table/

https://www.avawomen.com/avaworld/hcg-levels/?refresh=20221220
Виж целия пост
# 310
В никакъв случай не искам да ви попарвам мечтите, но ако става въпрос за 5дневен ембрион, това си е напълно отрицателен тест.
В последно време по групи и форуми ми прави впечатление, че масово доктори заблуждават, че подобен резултат 0 и малко е сигнал за имплантация.

Да, на 2 петдневни. Докторът ми в Надежда каза за предишният път, че 0.21 не го броят за отрицателен резултат. Но дори и да не стане нищо, важното е, че този път поне е имало някаква имплантация. Може и късна да е. Утре ще пусна пак контрола, за да видя дали удвоява.
Виж целия пост
# 311
От сърце ви стискам палци да имате успех, но ви съветвам отново да обсъдите с доктора си дали това наистина се води имплантация. Защото според всичко, което съм изчела - не е! А за вас е важно да знаете истинската причина за неуспеха, не някой да хвърля прах в очите “ето има имплантация, следващия път ще стане” и така да загубите още време. Защото при липса на имплантация се търсят причини на едно място, при имплантация и загуба на бременност - причините са други.
Освен това - имахте ли тригер- прегнил или подобен препарат?
Виж целия пост
# 312
От сърце ви стискам палци да имате успех, но ви съветвам отново да обсъдите с доктора си дали това наистина се води имплантация. Защото според всичко, което съм изчела - не е! А за вас е важно да знаете истинската причина за неуспеха, не някой да хвърля прах в очите “ето има имплантация, следващия път ще стане” и така да загубите още време. Защото при липса на имплантация се търсят причини на едно място, при имплантация и загуба на бременност - причините са други.
Освен това - имахте ли тригер- прегнил или подобен препарат?

Не, не съм имала Хориомон или друго подобно. Бях със ЗЕТ с естрофем и после прогестерон. Даже в деня на трансфера прогестеронът ми беше 7 и ми изписаха инжекции. Плюс това при мен има малко изменение в имплантационния прозорец.
Знам, че щом е 0 е нисък резултат, но поне не е 0.00. 7 ден сутринта е рано. Продължавам си лекарствата и пазенето и каквото сабя покаже.
Виж целия пост
# 313
Момичета, аз отново се записвам тук. С евентуален трансфер януари.

Всичко беше чудесно до преди няколко дни, когато спря да ми се гади и започна да ме боли кръста, но много повече отколко при цикъл. Днес отидох на преглед и сърчицето е спряло.
Така, че стискам палци на всички за техните коледни подаръчета 🤞

Мила Velki, много съжалявам за загубата ти… 😔
Прегръщам те и ти пожелавам успех!
Виж целия пост
# 314
Съжалявам, но ще те разочаровам. Дори нямаш опит за имплантация....трябва резултатът ти да е над 5. Всичко под 5 е отрицателен резултатът.Съжалявам 😔 Успех следващия път! 🍀
Велки, следващият път да е до финал! ❤️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия