Дългото чакане след трансфер-тема 102

  • 66 556
  • 766
# 360
Tina, какви са референтите стойности на лабораторията, в която излседваш?
В тази до нас например е от 0-5. При отицателен тест съм имала различни резултати вариращи под 5. Когато питах ми казаха, че хормонът не е постоянна величина по време на женския цикъл. Но след още 48 часа ще си покаже напълно.
Виж целия пост
# 361
signora_tina, за 10 ден след трансфера под 10 е изключително ниска стойност, за мен тестът е категорично отрицателен....и ако се беше захванало, намаше само със стотни да расте...давам ориентация, правих на 8 ден тест и чгх беше към 170, а 2-3 дни след това беше над 400, т.е. към 10-11 ден. Да, при всекиго е индивидуално, но стойността, която споделяш, пак е отрицателна. По-скоро ти пожелавам да откриеш бързо причината за неуспеха и следващото ембрионче да е бъдещото ти дете.
Виж целия пост
# 362
Съжалявам за резултата. По-добре спри лекарствата, за да не си натоварваш организма. Пак ти казвам, че дори нямаш опит за имплантация, не се заблуждавай. Търсете причината за липса на имплантация. Направете хистероскопия, биопсии и каквото друго е необходимо. Не се тормози повече и насочи надеждите си за следващия опит, който ти пожелавам да е успешен с пухкав финал! 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 363
Честита Коледа, момичета!
Моето щастие тази сутрин приключи. Всичко вървеше добре, на 23.12 чхг-4000 и тази сутрин получих кръвоизлив със съсиреци Sad( Недоумявам какво се случи, не съм имала болки, само снощи кръста ме боля повечко. Желая успех на всички!
Виж целия пост
# 364
Щастлива Коледа! Не отписвай нищо, защото само лекар може да каже дали е приключило- веднага отиди в спешен кабинет на твоята клиника, не губи време! Пожелавам успех Flowers Four Leaf Clover
Честита Коледа, момичета!
Моето щастие тази сутрин приключи. Всичко вървеше добре, на 23.12 чхг-4000 и тази сутрин получих кръвоизлив със съсиреци Sad( Недоумявам какво се случи, не съм имала болки, само снощи кръста ме боля повечко. Желая успех на всички!
Виж целия пост
# 365
Честита Коледа, момичета!
Моето щастие тази сутрин приключи. Всичко вървеше добре, на 23.12 чхг-4000 и тази сутрин получих кръвоизлив със съсиреци Sad( Недоумявам какво се случи, не съм имала болки, само снощи кръста ме боля повечко. Желая успех на всички!

Не отписвай нещата, след положителен тест получих 2 много силни кръвоизлива с болки, съсиреци и тн... След посещение при лекар се оказа, че бебетата са добре със сърдечен ритъм и тн, образуван имам хематом и леко отлепяне. С лекарства се нормализираха нещата, сега леко ми зацапва само , все пак пак съм в паника. Но казвам, че никога не отписвай нещата, преди да се консултираш с лекар.
Виж целия пост
# 366
imsi, задължително преглед,
Писала съм го вече много пъти, но ето че съм в 30-та седмица, след прокървяване и кръвоизлив в ранни седмици.
Само лекар може да ти потвърди, но ако е отлепване ти трябва неотложна терапия и никакво мърдане никъде - в леглото докато се закрепи бебчето.
Пиши ни след като те прегледат, но не отлагайте 🤗

Честита Коледа, момичета!
Моето щастие тази сутрин приключи. Всичко вървеше добре, на 23.12 чхг-4000 и тази сутрин получих кръвоизлив със съсиреци Sad( Недоумявам какво се случи, не съм имала болки, само снощи кръста ме боля повечко. Желая успех на всички!
Виж целия пост
# 367
Imsi, и аз се присъединявам към момичетата по-горе. Още в началото получих много голям кръвоизлив, на прегледа се оказа хематом и отлепяне, но сака си беше там. Лежах 3 седмици плътно, лекарства и вече всичко е наред.
Успех!
Виж целия пост
# 368
Благодаря ви за подкрепата, момичета! Наистина ме обнадеждихте. Ходих на преглед, ехографа беше 2д, но плодния сак е на място и всичко изглежда наред,няма отлепяне, така ми казаха. В 5 седмица и 4 ден съм. За всеки случай утре ще пусна един кръвен. Всичко, което е по силите ми съм направила, вече остава само да се моля и чакам. Желая успех на всички. Весели и светли празници!
Виж целия пост
# 369
imsi, супер новина. Ако пускаш кръвен, в един момент тестването на ЧХГ става безсмислено, но задължително прогестерон - хубаво е да ти вдигнат дозата, даже направо инжекции прогестерон, за по-бързо/силно усвояване,
Някаква терапия назначиха ли ти след прегледа? Но-шпа, утрогестан?

Благодаря ви за подкрепата, момичета! Наистина ме обнадеждихте. Ходих на преглед, ехографа беше 2д, но плодния сак е на място и всичко изглежда наред,няма отлепяне, така ми казаха. В 5 седмица и 4 ден съм. За всеки случай утре ще пусна един кръвен. Всичко, което е по силите ми съм направила, вече остава само да се моля и чакам. Желая успех на всички. Весели и светли празници!
Виж целия пост
# 370
imsi, супер новина. Ако пускаш кръвен, в един момент тестването на ЧХГ става безсмислено, но задължително прогестерон - хубаво е да ти вдигнат дозата, даже направо инжекции прогестерон, за по-бързо/силно усвояване,
Някаква терапия назначиха ли ти след прегледа? Но-шпа, утрогестан?



Терапията ми е от моят доктор, слагам си пролутекс инжекция 25мг, утрогестан 3х2 перорално,дуфастон 2х1 от днес ми го назначи след кръвоизлива, естрофем 2х2,витамин С 500мг 3х1,калции 3х1,витамин Д, аспирин протект , нош па 3х2,бях и на фраксипарин 0.3, но от 2 дни го спрях
Виж целия пост
# 371
imsi, разбира се я никакъв случай не съм лекар , но терапията ти си е супер адекватна, а и с фраксипаринът, мисля че много от нас тук могат да споделят, че им в бил спиран, точно при прокървяване, аз включително,
Кога ще имаш преглед за проследяване? Да пишеш 🤗 ще стискам палци да чуете едно хубаво силно тупкане на сърчице 😊☺️
imsi, супер новина. Ако пускаш кръвен, в един момент тестването на ЧХГ става безсмислено, но задължително прогестерон - хубаво е да ти вдигнат дозата, даже направо инжекции прогестерон, за по-бързо/силно усвояване,
Някаква терапия назначиха ли ти след прегледа? Но-шпа, утрогестан?



Терапията ми е от моят доктор, слагам си пролутекс инжекция 25мг, утрогестан 3х2 перорално,дуфастон 2х1 от днес ми го назначи след кръвоизлива, естрофем 2х2,витамин С 500мг 3х1,калции 3х1,витамин Д, аспирин протект , нош па 3х2,бях и на фраксипарин 0.3, но от 2 дни го спрях
Виж целия пост
# 372
Честита Коледа!Нека мечтите на всяка една станат реалност ❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 373
Здравейте. Аз съм седма седмица след замразен трансфер на две тридневни ембриона. Вчера, след обилно кървене със много съсиреци съм в болницата. Бебето е там и има пулс. Вливат ми, но шпа и папаверин. Иначе си бия по един Прогестан и слагам Циклогест. Също и Естрофем. Клиниката в която правех трансфера ми се обидиха, че не отидох във 5 седмица до София да го видят къде е в матката, а аз имах зацапване и детето беше още болно. От Варна съм и това лашкане 1000км за 3 минути преглед ми се стори малко неоправдано. Така, че на тях не мога да разчитам за съвети.
Виж целия пост
# 374
Честита Коледа! ❄️❤️❤️
Фраксипаринът не се спира, само аспиринът. Дори и да спреш аспиринът, той има отложено действие, което продължава цяла седмица. Фраксипаринът не действа на лигавицата на матката, само аспиринът. Спри го задължително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия