Спечелете и тествайте антиейдж грижата Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity

  • 13 388
  • 398
# 105
Отпускане на контура, загуба на еластичност, повехнал тен, фини бръчици
Виж целия пост
# 106
Отпускане на кожата, фини бръчици и петънца по лицето.
Виж целия пост
# 107
Отпускане на контура на лицето, появяване на пигментни петна и бръчки около устата.
Виж целия пост
# 108
Бръчки покрай очите, устата и отпускане на кожата.
Виж целия пост
# 109
За съжаление вече и при мен-фини бръчки около очите, назолабиалните гънки, загуба на еластичност...😔
Виж целия пост
# 110
Първите признаци на стареене при мен е появата на бръчки от намалената еластичност на кожата. Видимо има леки петънца, които трудно се прикриват. Кожата ми е суха и много раздразнена в студени дни.
Виж целия пост
# 111
Първите признаци на стареене са загубата на плътност, вследствие на което се появяват бръчки, умореният вид на кожата също не е приятен.
Искам продукт, който ефективно да се бори с тези проблеми.
Виж целия пост
# 112
Първите признаци бяха сухота на кожата, по-късно бръчици по челото, около очите и отпускане на кожата.
Иска ми се крема да може да заглади кожата и да премахне по-горните недостатъци Simple Smile
Виж целия пост
# 113
Появиха се бръчки по челото и около очите ми. Бих искала кожата да ми да бъде малко по-свежа и еластична и знам, че едни качествени продукти, като тези на Eucerin, с лекота биха се справили с тази задача.
Виж целия пост
# 114
Първите признаци на стареенето са финните бръчици около очите.
Виж целия пост
# 115
При мен нещата са комплексни.
Пигментните петна правят кожата ми не ок. Бръчка между веждите (все пак се радвам, че дори и късно открих диоптричните слънчеви очила). Увисване след рязко отслабване. Спане на една страна, вместо  по гръб.
Виж целия пост
# 116
Забелязвам бръчките от двете страни на носа надолу. И бръчиците около очите, когато се усмихвам.
Виж целия пост
# 117
Поява на финни линии, отпусната кожа и озаряване.✨✨
Виж целия пост
# 118
Забелязах за съжаление, но очаквано все пак за възрастта отпускането на контура на лицето и назолабиални бръчки. Използвам подходящ дневен и нощен крем и се надявам кожата ми да е по-еластична.
Виж целия пост
# 119
Кои са първите белези на стареене, които забелязахте по лицето си и с които бихте искали вашата козметична грижа да се справи?
Хоризонталните бръчки на челото и двете вертикални между веждите, "пачия крак", отпуснатите бузи, по - сухата кожа, тъмните кръгове под очите.
Досега не бях се заглеждала толкова в лицето си и за пръв път осъзнавам, че имам доста несъвършенства. Не се надявам на чудо, но все пак ще се радвам да тествам кремовете и да положа малко повече грижи за себе си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия