Звездни компромати - Декември'22

  • 297 309
  • 2 616
# 2 235
Шарлопова и семейство……
Скрит текст:

тази бухнала погача с тантелите в дясно - кой я стилизира- някой дето много я мрази май Wink
Виж целия пост
# 2 236
Харесвам къщата на Гала, много си мечтая за такава, но на този етап не мога да си я позволя Simple Smile
Виж целия пост
# 2 237
Шарлопова се бярнала като Снежнка сред мащехи. Проблемът е, че и дъщерите и са там.....
Гала ми е интересно какви доходи има, че да може да си позволи да издържа Стефан, да го води по почивки, че и втора къща да му построи. В интересна държава живеем
Виж целия пост
# 2 238


Тина от предаването "Един за друг" .
Само на мен ли ми изглежда ,че има празнина  между бюста и роклята,все едно е голяма.
Виж целия пост
# 2 239
У Гала ме учуди единствено, че домът е направен с вкус.
Виж целия пост
# 2 240
Официални рокли, боси, чехлички, кецове... Grinning
Виж целия пост
# 2 241
Днес съм много активна, ще ме извинявате, ама то отвсякъде нашите звезди, как да не ги споделя!
То красота, то финес!
Виж целия пост
# 2 242
Тези трите баджаначки ли бяха по линия на Динев?
Досадно стана вече с тази дървена къща....
Виж целия пост
# 2 243
Тази черна пипируда не я разпознавам…
Виж целия пост
# 2 244
Е, как-Преслава. С новата физиономия.
Виж целия пост
# 2 245
Атанаска да си отпочине като за последно
в Тайланд,че после като почне работа няма да има време.Оня ден бяха всичките на дъщеричката на Даниел ,която тренира при Симона Пейчева на тържество.Много грозно прави Даниел.Ми излез за 1 снимка с майката на дъщеричката си.Това дете след години ще гледа мащехата ,дето измести майката постоянно на снимки,пък за спомен няма да има 1 снимка с майка си и баща си.Така ниша,защото навсякъде казват,че са в добри отношения Даниел и Емилия.Аз Емилия повече я харесвам
Виж целия пост
# 2 246
Този Бачорски понякога такива малоумни видеа качва, явно с настоящата са на един акъл.
Виж целия пост
# 2 247
Не мога да повярвам, че Софка ми е най семпла от 3те🤣
Виж целия пост
# 2 248
Не разбрах за строителната фирма,но дизайна е правен от Hamefa.Дори си запазих страницата им ако един ден реша и аз да строя там:)
 Гледката и френските прозорци са това,което прави къщата страхотна.
И нашите 2 къщи са с френски прозорци,едната с гледка към горичка и точно те правят разликата. Преобразяват един дом.
Бих предпочела по-големи спални,тип американски с пространство и въздух в стаята.Други забележки нямам.

Гала и Стефан ми изглеждат много симпатична двойка.
Виж целия пост
# 2 249
Оле, тези пак на почивка, от какво се измориха, не знам,
Скрит текст:

Двете са като копи-пейст …. чак и веждите еднакви Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия