Искам да кажа...(201) през Декември 2022

  • 48 576
  • 1 056
# 180
Ех. Мари, да не завидя на Селесте?
Честити да са имениците.
Виж целия пост
# 181
Мари, вечер мажа арганово масло, сутрин околоочен и серум. Далеч съм от сияйна кожа, но каза, че много лесно почистила порите този път, друг път повечко ме натиска.
Аз ще преяждам с тутманик, чуден стана. За чиста съвест може и да потърча после на пътеката.

Али, днес наполовина, скоро и за другата половина да ни се похвалиш.
Виж целия пост
# 182
Съни, за тутманика повече завиждам. Wink
Виж целия пост
# 183
Привет!
Лято, здрави и щастливи да са имениците!
Ходих на танци, болят ме краката, Вечеряхме, сега пия чаша вино.
Наздраве!
Една Марти от Париж
Виж целия пост
# 184
Добро утро!
Почерпете се за нашата именичка вкъщи!


Живи и здрави да са всички празнуващи днес - именици, търговци, банкери, пътешественици!
 Люспите на рибата да ви донесе много благоденствие у дома! 🫶🏻
Виж целия пост
# 185
Добро утро.
Родива, да е честита именичката! Здрава и щастлива да е!
Честит празник и на всички други, които днес празнуват- банкери, бургазлии и именици в темата ни!
Виж целия пост
# 186
Добро утро,
Родива, честита да е!
Честито на всички празнуващи днес!
Лято, на патерици, честито и на вас!
Виж целия пост
# 187
Добро утро!

Честити да са всички именици! От здраве и късмет да, не се отърват!

Честито и на хората имащи "професионален" празник! И на тях желая същото, както и успехи в работата и наслука!

Едната ми снахичка е "банкерка" под прикритие /майчинство/, а единия от синовете, е любител-рибар!

Хубав ден и весел празник!
Виж целия пост
# 188
Добро утро!
Честит празник на вдички, които празнуват днес!
Родива, честит празник!
Честита да е, здрава, много щастлива, сбъдваща мечтите си!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 189
Добро утро.
Честит празник на всички- именици, банкери, рибари. Пожелавам здраве и късмет.
Хубав да е денят ви.
Виж целия пост
# 190
Добро утро!

Честити да са всички празнуващи днес! Да не се отърват от здраве и късмет!
Виж целия пост
# 191
Честит празник на всички именици, рибари, банкери и (някъде четох) пътешественици!
Родива, здрава да е именичката!
Виж целия пост
# 192
Добро утро! Здрави и щастливи да са всички празнуващи!
Виж целия пост
# 193
Честит ни празник, бургазлийки!
Също честито на именичките, банкерките и най-вече на пътешественичките - и аз съм такава в сърцето си.
Весело да си изкарате всички, дори тези без повод- само да сте от Бургас и да излезете на Тройката- доброто настроение е сигурно!
Виж целия пост
# 194
Добро утро! Честити да са имениците, здрави и щастливи!
Люспите от шарана да ги оставите в портмонето, не забравяйте;)
Хубав ден на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия