Искам да кажа...(201) през Декември 2022

  • 48 573
  • 1 056
# 885
Честит Стефановден! Ние снощи се прибрахме, добре си прекарахме, но на мен с моите болести не ми беше много коледно.Все пак да се видиш с близките е безценно.Днес имам тонове пране, и тепърва ще правя планове за деня.
Виж целия пост
# 886
Честита да си, Селесте! Здрава, щастлива, позитивна и дейна!
Виж целия пост
# 887
Честито на имениците! Много здраве пожелавам!
Бубе, племеницата си я взеха техните, но Монката ми е болна, с температура и не се храни, точно както описваш ти. Рязко ми мина празничния дух:(
Виж целия пост
# 888
Честито на имениците!
Тути, дано бързо й мине на Монката!
Бубе, може да я боли гърлото или да има афти Малечка и затова да не иска да яде.
Виж целия пост
# 889
Възможно е.
Занесох и кекса и си хапна с кисело мляко, доволна съм.
Заведоха я на лекар, да видят какво ще каже!
Дано всичко е наред, че е рожденичка след няколко дни!
Виж целия пост
# 890
Честити да са всички, чиито имена днес празнуват!
Селесте, здрава да си! Честит имен ден!
Виж целия пост
# 891
Селесте и другите празнуващи да са честити!
Карз, предричам бляскаво бъдеще на малкия художник!
Аз се уредих празнично с конюнктивит, та планираните за довечера гости май ще ги пропуснем.
Бубе, да се оправя детенцето и всички болнични!
Хубави празници, момичета!
Виж целия пост
# 892
Всички болнички да оздравяват бързо! ❤️
Виж целия пост
# 893
Честито на празнуващите.
Болните деца да оздравяват.
Ние сял ден гости, и сега ударен труд…. Тази вечер за пръв път ще спим тук. Е преди това сме на гости на приятелите, дето ни показаха къщата. Утре ще гледам най-прекрасния изгрев.
Има 3 кораба на рейд, ровя из багажа да намеря телескопа. ЕЙ сега светнаха и лампичките си.
Виж целия пост
# 894
Тути, да е по- добре вече Монката.
Титина, да ни разкажеш утре. Може и със снимки. Simple Smile
Виж целия пост
# 895
Всички болни - да оздравяват!
Утре всички да са по-добре.
Титина (коректорът променя нокът на Готина),  нареждам се за снимки.
Всички сме вкъщи. Най-после...
Пия вино по пижама....
Успяхме с ММ да счупим 1 чаша от любимия ми комплект за вино, но нали счупеното носи щастие.
Наздраве!
Виж целия пост
# 896
Боби и аз вече съм скочила в пижамата и съм готова да си заспя още от 18ч.
Снощи не спах добре,днес се поизморих,даже не разбрах,кога мина деня.
Утре ще се наспя. Надявам се!
Виж целия пост
# 897
По пижама съм и аз. Вечерям портокал със шоколад , след като изкарах празниците на горещи супи.
Тит, снима ги, нали Blush

Скъпа приятелка ме зарадва с подарък, дребен, но си личи, че е избран със желание ♡ тя празнува Коледа по стар стил и сега умувам какво да й взема.
Виж целия пост
# 898
Не съм в пижама, но съм се хоризонтирала Yum

Фъстъци с бяло вино хапвам, пийвам. Добре съм, не се оплаквам Simple Smile
Виж целия пост
# 899
Много фъстъци изядох тези дни. Те хич не са калорични, нали Ети;)
Благодаря за пожеланията момичета!
Лин, някакво бижу, aко носи или ваучер за масаж.
Карз, те почивните дни все така бързо минават, уви.
Мери, калъфките сменяй всяка вечер и прави промивки. Ще мине бързо.
Бубе, и аз като Мони мисля. След боледуване много често имат афти малките и не се хранят. Или с антибиотика са се променили вкусовете на храните и отказват храна. Сладко или компот от черници имах за такива ситуации. Ти си от загрижените баби, та им направи на внуците за следващата година.
Титина, да ни разкашеш утре. Може и със снимни. Simple Smile
задължително със снимки,че не успях да дойда;)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия