Изпитани сайтове за парфюми - декември 2022

  • 146 015
  • 1 243
# 915
Една от причините въобще да не харесвам марката. Много се бях нахъсала, ходих и пробвах на кожа. Ами … прибран е много блага дума. Аз бих казала слаб, нетраен.
Виж целия пост
# 916
Първото ми запознанство с Musc Noir беше в един магазин, когато го пръснах за проба на китката ми. Часове след това около мен се носеше неговия аромат. Не знам какво да си мисля вече.
Виж целия пост
# 917
Musc Noir е много траен при мен и изобщо не е тих.
Виж целия пост
# 918
Musc Noir е много траен при мен и изобщо не е тих.
С 6-7 пръсвания на кожа ми изкарва над 7-8 часа.
Виж целия пост
# 919
И при мен е с много добра трайност.
50 мл, закупен от Нотино преди 5-6 месеца.
Виж целия пост
# 920
Musc Noir е много траен при мен и изобщо не е тих.
С 6-7 пръсвания на кожа ми изкарва над 7-8 часа.
Потвърждавам. Траен е и при мен. От размяна ми е. Не помня от коя съфорумка и откъде е купуван, но едва ли има значение.
Виж целия пост
# 921
Благодаря ви за бързите отговори. Решила съм още утре да върна Musc Noir в Нотино и ще пиша после как са се развили нещата. И понеже мнооого ме грабна този аромат се надявам да ми препоръчате от къде да си го поръчам пак (може и тестер, защото тези дни само за тях ми говорят).
Виж целия пост
# 922
Шегувате ли се?! 🧐
Виж целия пост
# 923
Благодаря ви за бързите отговори. Решила съм още утре да върна Musc Noir в Нотино и ще пиша после как са се развили нещата. И понеже мнооого ме грабна този аромат се надявам да ми препоръчате от къде да си го поръчам пак (може и тестер, защото тези дни само за тях ми говорят).
Не е от това, че е от Нотино, моят е от там и си е траен, просто не го регистрираш по някаква причина. Следващото шише ще е със същия сок Simple Smile, независимо от къде е купено.
Виж целия пост
# 924
Не се шегувам, наистина много искам точно този парфюм. Просто се надявам следващият да е по-траен. До сега не съм си купувала много (като бройка) оригинални парфюми, но тези които съм имала не могат да се сравнят по трайност с този. Убедена съм, че Musc Noir e менте.
Виж целия пост
# 925
Не се шегувам, наистина много искам точно този парфюм. Просто се надявам следващият да е по-траен. До сега не съм си купувала много (като бройка) оригинални парфюми, но тези които съм имала не могат да се сравнят по трайност с този. Убедена съм, че Musc Noir e менте.
https://douglas.bg/narciso-rodriguez-for-her-musc-noir-conf-57380

И после да не забравите да споделите за трайността.🙂
Виж целия пост
# 926
Като чета коментарите в Дъглас и там явно са им пробутали ментета...
Виж целия пост
# 927
Няма значение. Благодаря за изказаните мнения.
Виж целия пост
# 928
С времето ще разберете, че оригинален парфюм не означава 7 часа трайност, за някои и 1 час е много. 🍀
Виж целия пост
# 929
И при мен Musc Noir е много нетраен. Пробвала съм го и в Дъглас и в Сефора и навсякъде където съм срещнала тестер. Просто на моята кожа си е нетраен и точка по въпроса. Но пък и аз го харесвам. Примирих се че не ми държи и един час и съм решила да не се вторачвам, че не издържа цял ден. С две думи причината е в нас, не в парфюма.
Може ли някой да ми прати темата за размени? Може да прибера един мъник от дама която не смята да го задържи. Мерси Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия