Лидл 170 - в очакване на коледни чудеса

  • 108 405
  • 1 464
# 120
Арабски ситен кус кус има и в Кауфланд, два вида...обикновен и пълнозърнест, някаква италианска марка. Този в Била също е много хубав. И те имат два вида с тяхната марка (пак италиански).
Виж целия пост
# 121
Вчера в бързината взех тази сметана. Нали става и за готвене?
Виж целия пост
# 122
Изобщо ситният кускус е арабски (марокански по-точно) и така се нарича - Арабски кускус (направата му е съвсем различна от италианската паста), пък най-ситният е най-качественият. Simple Smile

Вчера в бързината взех тази сметана. Нали става и за готвене?
Скрит текст:
Разбира се, щом не е подсладена...
Виж целия пост
# 123
За поредна година Хърватския шаран от Лидл е топ! Силно препоръчвам!
Виж целия пост
# 124
Какво е ПА?
Виж целия пост
# 125
Постоянен асортимент.
Виж целия пост
# 126
Може ли снимка на ликьора с купони?
Едва го намерих, този от снимката, в кашони, без са им махнат страниците, за да станат дисплеи, каквато е идеята на опаковката и без етикет, за да мога да проверя кода на продукта.
Снимката на купона и тази на етикета бяха еднакви, но служителката на касата каза, че бил друг артикул. Нямали от този с купона.
Защо изобщо ги пускат тези купони като нямат наличности 😡?
Виж целия пост
# 127
Илка това е.
Аз днес взех последния брой от този с купона. Взех едни бисквитки с подправки,  лешниковите звездички и едни кокосови пак в такава кутия като звездичките, дано са хубави. И една мрежа с авокадо, че децата ме изнудиха.
Виж целия пост
# 128
Хм.... Че колко вида ирландски сметанов ликьор Делукс да има? 🤔
Аз моля, ако видите заредено ХХЛ биволско мляко да пишете - друго не ми трябва днес и де факто само заради него бих минал.
Виж целия пост
# 129
В Борово имаше много ликьор от купона - сметанов.
Виж целия пост
# 130
Rebel, има два вида Делукс ликьор- единия е и с шоколадов вкус. Визуално бутилките са почти еднакви.

Виж целия пост
# 131
Този от ПА го варя за 4-5 мин, но го приготвям за бебе и трябва да е добре сварен. Детето го харесва. На Плазмон са безбожно скъпи и не си струват парите определено. С накисване не съм пробвала, страх ме е да го давам суров на малката.
Виж целия пост
# 132
Какво е съдържанието на този арабският- като пастата ли или е нещо друго? От пшеница ли е? Никога не съм взимала...
Виж целия пост
# 133
Този от ПА го варя за 4-5 мин, но го приготвям за бебе и трябва да е добре сварен. Детето го харесва. На Плазмон са безбожно скъпи и не си струват парите определено. С накисване не съм пробвала, страх ме е да го давам суров на малката.
Пробвай (ти, не бебето), може да видиш, че няма нужда от варене. Simple Smile
Както пастата кускус се вари, така арабският се рехидратира само - това са начините за приготвянето им.

Какво е съдържанието на този арабският- като пастата ли или е нещо друго? От пшеница ли е? Никога не съм взимала...
Семолина (твърда пшеница разбира се). Но не е от тесто, а директно семолината се мокри и претрива до малките зрънца, които се пресяват неколкократно и после се сушат.
Виж целия пост
# 134
На мен вчера не ми отчете купона за ликьора...не е шоколадов и не е знам защо не ми намали цената.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия