Лидл 170 - в очакване на коледни чудеса

  • 108 411
  • 1 464
# 180
Благодаря ви!
Ще огледам и при касата, понеже при останалите Делукс ги няма и като питах може ли да са другаде - не можело.
Виж целия пост
# 181
За компота от манго ме пратиха при новите промоции, където вече бях погледнала и нямаше. Стояха си кротко при консервите.
Виж целия пост
# 182
Къде са сините Солети, всички крекери и солени бисквитки? Нищо на снак дей не виждам никъде, освен гладните неща от асортимента им - снаксове, хрупанки и овкусени царевични люспи във форма на човечета...
Виж целия пост
# 183

Много съм доволна какви ботушки взех на малката!😊 .. Миналата седмица бяха в брошурата и когато отидох в магазина в Пловдив на бул.Източен,нямаше.. А беше едва сряда,попитах,казаха че били свършили. Днес отивам,гледам цяла купчина в буквалния смисъл.😃😃 Не разбирам…
Виж целия пост
# 184
То си е за неразбиране, я...
Със здраве да си ползвате ботушките! Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Всяка година купувам такива на моето дете от Кауфланд или Лидл
Виж целия пост
# 186
Никога не съм вземала Лидлски обувки на хулиганчетата. Отговарят ли на обичайните номера или са като за големи германски чаавета?
Виж целия пост
# 187
Много благодаря на всички, които отделиха от времето си, за да ми изпратят рецепти ! Голяма сила сте/ сме. След малко ще десертваме с тях. 😍😍
Виж целия пост
# 188
сряда,попитах,казаха че били свършили. Днес отивам,гледам цяла купчина в буквалния смисъл.😃😃 Не разбирам…
   
Няма нищо за разбиране.
Като са пуснали ботушките пълчища мами, татковци, баби, дядовци  и тук таме стринки и съседки са се строили в магазина за отварянето му. След щурма са награбили по 2 -3 бройки за да мерят в къщи. След проба евентуално са си оставили по 1 чифт, а другите са върнали с касовата бележка. И така днес пак са се появили в магазина.
Все пак в природата нищо не се губи.
По въпроса с пелина - бял или червен. Аз харесвам бяло вино и розе, бял пелин.
Но пък други са по червеното. Ако не съм опитвала до сега - бих взела от двата вида.
В кутия е, не се разваля при отваряне. Все ще се изпие до пролетта.
Виж целия пост
# 189
Viara T, първите две са хубави, като второто е по-хубаво.

Някъде имаше ли замразен спанак?
Днес в София-Павлово имаше на две места. Спанак да искаш.
Виж целия пост
# 190
Специално в Пловдив на Източен винаги съм намирала неща, които при нас в Тракия са свършили. Имам чувството, че като останат бройки от нещо из града, ги събират и там ги пращат. Нямам друго обяснение. Ако все още в темата пишат момичетата, които работеха в Лидл, нека разбулят мистерията.
Виж целия пост
# 191
Вчера в бързината взех тази сметана. Нали става и за готвене?
?
Виж целия пост
# 192
Скрит текст:
Вчера в бързината взех тази сметана. Нали става и за готвене?
?
Още в следващия коментар:
Вчера в бързината взех тази сметана. Нали става и за готвене?
Скрит текст:
Разбира се, щом не е подсладена...
Виж целия пост
# 193
Не съм видяла, извинявам се.
Виж целия пост
# 194
Скрит текст:
сряда,попитах,казаха че били свършили. Днес отивам,гледам цяла купчина в буквалния смисъл.😃😃 Не разбирам…
   
Няма нищо за разбиране.
Като са пуснали ботушките пълчища мами, татковци, баби, дядовци  и тук таме стринки и съседки са се строили в магазина за отварянето му. След щурма са награбили по 2 -3 бройки за да мерят в къщи. След проба евентуално са си оставили по 1 чифт, а другите са върнали с касовата бележка. И така днес пак са се появили в магазина.
Все пак в природата нищо не се губи.
По въпроса с пелина - бял или червен. Аз харесвам бяло вино и розе, бял пелин.
Но пък други са по червеното. Ако не съм опитвала до сега - бих взела от двата вида.
В кутия е, не се разваля при отваряне. Все ще се изпие до пролетта.
щом не се разваля за такъв дълъг период ... не ми го хвали.
бъкано е с химия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия