Yalı Çapkını ❤️Рибарче❤️Афра Сарачоулу ❤️ Мерт Рамазан Демир❤️Преди и След❤️ Тема 2

  • 62 914
  • 742
# 630
Ако някъде е започнало повторението с руска озвучка,моля,дайте линк

Всъщност-намерих!
Приятно гледане!!
https://turkru.tv/zimorodok-15-seriya-4.html
Виж целия пост
# 631
Ако някъде е започнало повторението с руска озвучка,моля,дайте линк

https://turkru.tv/zimorodok-15-seriya-4.html
Виж целия пост
# 632
Ако някъде е започнало повторението с руска озвучка,моля,дайте линк

Добър вечер на всички!

https://turkru.tv/zimorodok-15-seriya-4.html

Приятно гледане!
Виж целия пост
# 633
Приятно гледане нареждам се вече...

Виж целия пост
# 634
Момичета,  аз изтървах нишката - Вие гледате сега.....но, се натъкнах на това.....

...."КЛЮКА за "Рибарче"!
Тези, които казаха по-рано, че Ферит ще отвлече Сейран (което беше потвърдено). Има и слухове, че Абидин е син на Ифакат!😱 Когато съпругът на Ифакат почива, тя била бременна и й казали, че детето е починало, и затвориха тази тема! Абидин е различен от останалите работници в имението. Което напълно логично би могло да помогне в бъдеще да ги сближи със Суна♥"

Дали ще се окаже вярно???

Виж целия пост
# 635
Напълно възможно е Аби да е син на Ифакат.
Ох, чакане цял ден за епизода и тъкмо започне и хоп рекламаа… 😂 приятно гледане и от мен!
Виж целия пост
# 636
А каква може да бъде причината така да я излъжат. Дефакто Абидин  е трети внук.
Виж целия пост
# 637
Дотук романтиката е съфър, за сметка на комедията Joy Кефят ме Grinning
Виж целия пост
# 638
Значи не е било сън, а си е реалност.
Това вилата, в която бяха с Пелин ли е?
Много хубава песента, когато се събуждаха, някой знае ли коя е?
Виж целия пост
# 639
Това трябва да се види още веднъж Grinning

https://twitter.com/yalicapkinidizi/status/1608893506961182720

Сташа, вилата е друга, на Корханови е.
Виж целия пост
# 640
Еве, това е хитът на сезона Joy Много се смях...
Виж целия пост
# 641
Това трябва да се види още веднъж Grinning

https://twitter.com/yalicapkinidizi/status/1608893506961182720

Сташа, вилата е друга, на Корханови е.

Ама как внимава да не я хване за дупето 😂😂😂
Виж целия пост
# 642
Песента е специално за сериала - Umutsuz Aşk - Eda Güney & Güldiyar Tanrıdağlı

Виж целия пост
# 643
Чуди се къде да ги дене тия ръце 😁
Виж целия пост
# 644
а възможно ли е цялата серия да е един прекрасен сън и фантазия на Ферит и в края на серията да бъде онзи момент от фрага, в който Ферит е припаднал и прислужницата Султан влиза при него...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия