Перилни препарати и омекотители - 71

  • 60 645
  • 753
# 210
Моята пералня е LG direct drive 7 кг. 1000 оборота.  Купувана е преди 5 г.
Виж целия пост
# 211
Йоко, пусни ги на микс.
И аз съм с LG, но 45 см дълбочина.
Виж само микс за колко кг е, не е за 7.

Микс е за изкуствени (или смесени с памук). Разликата е в интензитета на пране. Микс ги върти по- малко и по-щадящо.
На памук върти барабана най-силно и продължително.

Йоко Мих е за смесени ,на нея
Така се нарича технологията за предварително смесване на препарат и вода при високите серии на АЕГ.
А как се казва програмата за смесено пране?
Виж целия пост
# 212
Мix е за смесени материи , или смесено пране едно и също е .Виж в книжката обаче за колко кг е ,моята е за 3кг сухо пране
Виж целия пост
# 213
вече и головете са по 9.99 и капсули.
Виж целия пост
# 214
Не съм ходила скоро в ДМ ,макар ,че ми е на път за работа ,но това , което виждам от снимката е прекалено .
Да призная, не съм ползвала много от праховете ,но те изгубиха феновете на марката .
Виж целия пост
# 215
Дм нещо са предо̀брили…
Фен съм на прахообразните денк мит, имам и един гел, който ползвам за плетени. Накупила съм няколко пакета и сигурно ще имам за няколко месеца, но след това не съм сигурна, че ще го купувам. Намирам Ариел на промоция, а дм промоции нямат. Просто няма как да идва на такава цена…
Виж целия пост
# 216
Спечелих 200+ капсули Ариел. Обаче направо съм в шок! Това нещо няма плакнене. А не е като да не пускам пълна пералня. И живея на "варовито", водата ни е ужасна.  Не ми се мисли как ще ги изразходвам. Sad
Виж целия пост
# 217
Дм нещо са предо̀брили…
Фен съм на прахообразните денк мит, имам и един гел, който ползвам за плетени. Накупила съм няколко пакета и сигурно ще имам за няколко месеца, но след това не съм сигурна, че ще го купувам. Намирам Ариел на промоция, а дм промоции нямат. Просто няма как да идва на такава цена…
3.55 euro струват в Германия. Аз не им харесвам препаратите и никакви пари не давам за тях, камоли да им плащам надутите цени в България. Помня когато сапунът им Балеа в Германия струваше 29 цента, в България беше левче. Много им здраве. Така и не успяха навремето да прокопсат в Италия  и бързо се изнесоха.
Виж целия пост
# 218
Петя, дълго време малката опаковка беше 5,89. Намирах го за добра сделка. След това поскъпна с 1 лв, преживях го. Но вече прекалиха, наистина!

Иначе за други стоки не съм се замисляла дали в чужбина е по-евтино. Аз пазарувам и в друга дрогерия и то често правя пазар по 100-150 лв с козметика и от дм купувах основно прах за пране к дребни неща. Разочароваха ме, минавам на Ариел!
Виж целия пост
# 219
Дъщеря ми е в Австрия. Ползва денкмит прах за пране. Правихме сметка, че и тук идва на същите пари.
Аз съм много доволна от праха за бяло и цветно, дори ми идва и по-икономичен от Ариел и Персил.
Виж целия пост
# 220
Здравейте ,понеже от оxi на ДМ съм много доволна ,не ми се ходеше до ДМ макар ,че ми е на път. Взех от една квартална парфюмерия СНЕЖКО ,дали ще е добър ,незнам , кажете ,ако не става да го добавям към препарата за под?????
Пише ,че освежава и цветното , точно както оксито ,но мисля ТАED ,преди много време ,бе отговорил ,че няма активатор (ако не бъркам разбира се). Доколкото си спомням активатора действа и на ниска температура ,нали ???
Та дали ще мога да добавям по малко при светли цветове ,хавлиени кърпи и.н??
Виж целия пост
# 221
Конкретният препарат не мога да коментирам защото дори не съм чувал за него. По принцип, в този тип препарати, най-скъпата съставка  е активаторът (останалото е натриев перкарбонат, карбонат и сулфат). Логично е да се предположи, че първо от това ще се пести. Дали изобщо няма или ще е в недостатъчно количество е трудно да се каже. Ако няма активатор, препаратът няма да е много ефективен под 60 С. Може да го ползвате и за подове, стига да не са дървени.
Виж целия пост
# 222
Състав СНЕЖКО
5 % пав ,35% перборат, 5 -10 силикати,
значи няма активатор ,ще действа само на по висока температура.Confused
Който не чете в магазина ,така става .
Е ще намеря приложение, защото аз не пускам често на 60градуса .
Обаче в описанието на препарата го дават и за цветно.
Виж целия пост
# 223
Ако това въобще има нещо общо с реалния състав е малко от вида:
"това имали-това сложили". Това някакво българско творение ли е?
Никой не знае какво има вътре, но надали ще навреди. Ползвайте си го. Под 60 С няма да избелва особено, но поне ще има известен ефект за дезинфекция.
Виж целия пост
# 224
Благодаря ви много ТAED !
http://www.himirex.eu/2015/
Това е  Снежко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия