🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 14 - * ФИНАЛ * (04.12 - 12.12) 🐄

  • 61 205
  • 1 433
# 315
Ама верно Яни и Финци приличат на Тимон и Пумба.🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 316
Дупница бе Ками. Баси излагацията.
Виж целия пост
# 317
Дупница бе Ками. Баси излагацията.
Ми по американски, бе Joy Нямат си грам идея от география.
Виж целия пост
# 318
А от какво друго си имат идея, освен от собствения си г@с? Joy
Виж целия пост
# 319
Ванка, за теб само Хепи Ванче ли е рекордьор? Стоян и Ваня Павлова защо не ги споменавате? Те също имат по 4 победи на Арената!
Виж целия пост
# 320
Хахаха Иван : Камелия ги реже ,като солети.🤪 А аз се чудя, как ли се режат солети ?🤔😁 Сигурно с някой много остър нож ще да е.😁
Виж целия пост
# 321
Хахаха Иван : Камелия ги реже ,като солети.🤪 А аз се чудя, как ли се режат солети ?🤔😁 Сигурно с някой много остър нож ще да е.😁
Joy Със зъби Joy
Виж целия пост
# 322
Вал как тъжно гледа все едно е очаквала нещо друго Joy
Виж целия пост
# 323
Валерия как посърна при вида на съперничките си за финала.
Виж целия пост
# 324
Камелия заслужава, тя е хипееер дупееер галактическа рекордьоркааа. Камелия е със счупени пръсти, направо разбита от победи и съсипана от тежки игриии. Направооо, Продуцентити, дайте ѝ наградатаааа, че кой ще стриже кучетата в Търновооо.
Ех, АВО1... как па все си харесвате гадняри да подкрепяте, уж не, ама е очеизвадно, но то човек харесва такива хора, какъвто е той самия.
Виж целия пост
# 325
Камелия нарежда ли се в топ 2 за най-противни участници изобщо в фермера? 😆
Виж целия пост
# 326
Предлагам темата да се прекръсти на "Всички мразим Камелия".
Виж целия пост
# 327
Оф, аман от тази пародия.

Айде да почват мъжете и истинските дуели. Най-хубавото нещо е, че в близките два, три дена (до събота) няма да гледам повече Камелия на Арената.
За нея обаче разходката в парка приключи. На финала ще се сблъска с реалността.
Виж целия пост
# 328
Очаквам Финци -Чавдар дуел.
Виж целия пост
# 329
Оф, в евентуалния следващ сезон, няма да млъкнат “РЕкоРда На кАМеЛиЯ”….еми хубаво, да, направи го, но и аз както Diavolo, не беше така, както при Стоян и двете Ванчета, някак си невзрачно стана. Не знам, не ми харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия