💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 172 649
  • 2 013
# 1 380
последните ще са май баща и дъщеря
Ще е смешно ако са нещо друго, мъжът почервеня. 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 1 381
Радев не е чак толкова зле, прав е например, че децата трябва да се откъснат от телефоните и компютрите.
Виж целия пост
# 1 382
Къде е тази от "Един за друг"? Не събраха ли отборите или ще влизат и резерви?
В Резервите -4 племе Отшелници май .
Виж целия пост
# 1 383
Харесва ми кастинга!
Виж целия пост
# 1 384
И мен братята ме впечатлиха. Ще са ми интересни.
Виж целия пост
# 1 385
последните ще са май баща и дъщеря
Ще е смешно ако са нещо друго, мъжът почервеня. 🤣🤣🤣
Баща и дъщеря са.
Смя се защото е гимнастик, не културист.
Красимир Дунев, председател на БФСГ.
Виж целия пост
# 1 386
Приятелят на Жорката ми харесва. Все едно слушам Георги. И един такъв добричък  като него. Но име то не запомних. Дано да е скоро Simple Smile
Нооооо Крум е моят човек Simple Smile ще има смях с него.
Виж целия пост
# 1 387
Румен и Теодора, изглеждат на симпатични млади хора, но не ги виждам да оцелеят дълго... Племе мъже, племе жени, племе двойки (по различен начин обвързани), интересно четвъртото племе, какво ще е.
Виж целия пост
# 1 388
На мен Румен ми хареса.. То с визитките е ясно, че има много преувеличаване, но ще го видим на терен.
Виж целия пост
# 1 389
Тази русата, слабичката май още на халките окапа. Поне от анонса така ми се стори.
Виж целия пост
# 1 390
Приятелят на Жорката ми харесва. Все едно слушам Георги. И един такъв добричък  като него. Но име то не запомних. Дано да е скоро Simple Smile
Калоян, Калоян Wink Simple Smile
Виж целия пост
# 1 391
Калоян - Жорката 2 май е чел темата за спойлерите, та чак като гимнастичка и културист ги определи.Grinning
Братята са с много силна заявка, дано я оправдаят. Харесаха ми - млади, образовани и целенасочени хора, браво.
Румен Радев не ми допадна толкова, но браво и на него, че развива спорта в родния си град  сигурно е имал и други оферти.
С Теодора съм имала много бегли контакти, но ми е оставила спомен за възпитано и мило момиче, на живо е много красива.
Виж целия пост
# 1 392
Много е хубава дъщерята на Дунев!
Виж целия пост
# 1 393
Да се запиша и аз. Харесах братята, манекенчето-плувец, момичето с калистениката и плувкинята.  Дуневи са ми симпатични за сега, ще видим натам.
Виж целия пост
# 1 394
Готини са бащата и дъщерята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия