💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 172 648
  • 2 013
# 1 485
А Орешкова мина ли халките?
Виж целия пост
# 1 486
декоративните мускули
🤣🤣🤣🤣 много яко
Те повечето визитки са яко декоративни 😁😁😁
Ама на силикон, анаболи и джуки добре са го докарали😆😆😆
Виж целия пост
# 1 487
Кои две жени не успяха да минат халките учителката и русата, която щеше да сваля мъжете ли?
Виж целия пост
# 1 488
Не, Орешкова не мина над басейна.
За момента ме кефят братята, комплексни участници!
Виж целия пост
# 1 489
Браво на семейното племе...
Виж целия пост
# 1 490
Варела ми се стори смешно лесен
Виж целия пост
# 1 491
Красимир Дунев е набор 72.
Човека съвсем не е престарял. Даже изглежда по-зрял за годините си.
Виж целия пост
# 1 492
Ива не я харесах на визитката, но си връщам думите назад.
Виж целия пост
# 1 493
Съжалявам че ще го кажа, ама Оряшкова изглежда като 60 годишна в лицето
Виж целия пост
# 1 494
Димо:"Има значение, дали някой ти е дете,брат или е някой, който обичаш"
Понеже никой не обича родителите и братята и сестрите си 🤣
Виж целия пост
# 1 495
За първа година гледаме семейно Игри на волята и към момента сме твърдо за сем.Дуневи и братята от отбора на двойките и им стискаме палци. Много забавно ми беше докато човека-мускул обясняваше за бицепса му и онази малката с голямото самочувствие как правеше пльос пльос във водата поне няколко пъти около него, сигурно се беше пльоснала поне два-три пъти, докато той си изкаже мисълта😁😁😁То явно си трябва и някой за цвят!
Виж целия пост
# 1 496
Мудева е физически зле подготвена, ще е слабо звено.
Виж целия пост
# 1 497
Мудева и Дунева дали ще се справят на пъзела.
Виж целия пост
# 1 498
Мудева и Дунева дали ще се справят на пъзела.
Според мен трябваше братята да поемат пъзела. Дано лилавите не се прецакат сами и да не изпуснат предимството си.
Виж целия пост
# 1 499
С тези силови игри жените са обречени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия