💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 172 649
  • 2 013
# 1 515
Не са ли много рекламите?
Виж целия пост
# 1 516
Културиста издаде багажа.
Да, културистът сдаде багажа
Виж целия пост
# 1 517
Калоян нещо заби на пъзела.. очаквах повече
Румен е супер! Simple Smile)
Виж целия пост
# 1 518
На мъжете пъзела може да влезе в музея на модерното изкуство.🤣
Виж целия пост
# 1 519
Много изненадващо и глупаво решение да пуснат на пъзела Никол и Мудева, вместо братята. Румен изненада приятно, честно казано не очаквах, че ще блесне на пъзела. Червените също се изложиха с избора на Николай. Калоян май няма да оправдае очакванията ми, че ще се справя на пъзелите, разочаровах се.
В отбора на двойките силни са братята и Дунев, девойките ще са тотал щета, а Румен още не мога да го преценя къде ще се позиционира - към можещите или ще е някъде по средата като възможности.
Жените не ги виждам на силовите битки.
Виж целия пост
# 1 520
Този сезон,на този етап-Трагиците.Предпочитам да бяха повторили каста от предния.
Виж целия пост
# 1 521
Фейгин и Мани са им скрили частта Grinning
Виж целия пост
# 1 522
За моравите съм Grinning

В началото, като разбрах, че ще има вкарани двойки, бях скептично настроена, но сега точно те от всички участници досега ми харесват най-много.
Виж целия пост
# 1 523
На визитките всичко по-по-най, в действителност - посредственост
Не е ли ясно, че на визитките ги карат да казват определени неща
Виж целия пост
# 1 524
Ленорката освен корема май и джуките е надула Smiley
Виж целия пост
# 1 525
Сетих се за Елина от Резервите миналата година, и тя така: правя по 1000 набирания за 1 час, по 350 коремни преси, по 200 лицеви опори и какво още беше и накрая едно голямо нищо.
Виж целия пост
# 1 526
Чак на мен ми се припи "шампански"
Гатьо и Даниел =Генчо и Куков 🤣
Виж целия пост
# 1 527
Много шум за нищо, тия 80% са минали с телк😂 комисията така ги е одобрила Wink
 
Виж целия пост
# 1 528
Чак на мен ми се припи "шампански"
Гатьо и Даниел =Генчо и Куков 🤣
JoyJoy
Виж целия пост
# 1 529
Да, Мартин Николов - Елвиса. Чакаме го утре евентуално.
Айде пак спойлери (не в скрит текст). Нали имало друга тема за по-нетърпеливите?
Не е спойлер, в трейлъра за сезона представиха няколко участници - Дунев, Оряшкова, Цвети, сещам се за този Мартин и една дама, че още ги няма. В началото казаха и че ще са общо 32, така че е ясно, че чакаме още участници.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия