💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 172 647
  • 2 013
# 1 650
Надявам се мрънкането на Цветка да е по сценарий.
Не ми се иска да остане така докато трае участието ѝ.
Виж целия пост
# 1 651
Момчетата как са седнали и си чакат салатката само, двете моми режат ли, режат. 🤣 Не го казвам с лоши чувства, те са най- балансирани откъм емоции и се отразява предимството да са по двойки ( Допълвам, но става досаднико вече с тия взаимовръзки.)
Виж целия пост
# 1 652
Ще има двубой между племето "двойки" и ме съмнява, че Дунев нарочно ще падне ,за да даде път на щерка си.
Виж целия пост
# 1 653
Много тъпо така. Влизаш, ама не съвсем.
Виж целия пост
# 1 654
Майката на Денислава нещо ме дразни. Хич не ми е симпатична.
Виж целия пост
# 1 655
И на мен ми е противна майката .Голямо самочувствие ,голямо нещо.
Виж целия пост
# 1 656
И защо успешната американка, която изкарва по 100 000  долара е дошла да участва в Игри на волята, с печалба 100 000 лв.
Виж целия пост
# 1 657
Тая по приказките  ми мяза  на Равена от форума Grinning
Виж целия пост
# 1 658
Тази направо е страшна Scream
Виж целия пост
# 1 659
момците : "да раздвижим тела" .... по една мотика им трябва и ще са раздвижени. Smiley

а пък тия двете скумрии ... плашат от километри. Smiley
Виж целия пост
# 1 660
На първо четене майката не ме кефи.
Обаче, предвиждам да стигне напред. Манталитетът ѝ малко ми наподобява този на Джаферович.
Дени ми е симпатична, в Максимал се представи много добре. Подготвена е имам предвид.
Виж целия пост
# 1 661
Сега се притеснявам, как ще функционира тази голяма компания за милиони без кралицата шефка да е там . 😌
Виж целия пост
# 1 662
Къде е участвала Дени ?
Позната физиономия ми се струва ?!
Виж целия пост
# 1 663
Къде е участвала Дени ?
Позната физиономия ми се струва ?!
Един за друг
Виж целия пост
# 1 664
Американската майка е отврат. Дъщерята по бива, но ако останат и двете негативните ще ги отнесе и щерката
Къде е участвала Дени ?
Позната физиономия ми се струва ?!
Един за друг
С кой. С мъж или с гадже
Щото останах с впечатление че е свободна
Богати, успели пък скачат от риалити в риалити
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия