💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 172 672
  • 2 013
# 1 830
Много инфарктен момент с това кубче. За зелените съм.
Виж целия пост
# 1 831
Момчил страхотен е.
Виж целия пост
# 1 832
Не съм мислила, че ще им дадат кубче на рубик да редят! Браво на Момчил!
Виж целия пост
# 1 833
Имало ли е Рубик куб до сега през годините?
Виж целия пост
# 1 834
Интересно ми е водещите могат ли да наредят кубчето?
Виж целия пост
# 1 835
Румен заслужаваше да остане, започна да показва тъкмо….
Виж целия пост
# 1 836
Защо Мудева е в зеления отбор, тя ли е по-голямата?
Виж целия пост
# 1 837
Ей, Момчил аха да стихне до края и онзи започва да му се меси, да му дава акъл и да го обърква.  Момчето каза, че ще го нареди и го направи.
Яд ме е за Румен Радев. Много подготвен.
Виж целия пост
# 1 838
Значи, Момчил определено е лидер, обича себеизявата, малко ми прилича на Фифо и на Юлиян, което автоматично означава, че Момчил НЯМА да е краен победител. Остава ми Радостин.
Виж целия пост
# 1 839
20 минути рубик, 20 минути рев...
Виж целия пост
# 1 840
Е неее. Много гадно махнаха ми братята.😪 И братя Василеви и братя Кръстеви заслужаваха да продължат напред.
Виж целия пост
# 1 841
Хареса ми играта. И, б@си, разчувствах се! 🥹
Много харесвам доста хора - Рълеви(така ли се казват), Кръстеви, Дунев, Момчил, Румен...
Скрит текст:
Дунев живее в Америка, сам е, на Дени майка ѝ и тя... Би се получила добра комбинация.
Виж целия пост
# 1 842
Да, толкова сълзи, все едно отиват на война...
Много драма.
Виж целия пост
# 1 843
Момчил иска да се изявява, но аз пък точно такива обичам.

Мен ме разчувстваха как се разплакаха за ближния си, истински човешки емоции, много се усети при кои има много дълбока връзка. Не, че другите не се обичат, но може би не живеят заедно или пък не им е било такава мечта да участват.
Виж целия пост
# 1 844
Ей, Момчил аха да стихне до края и онзи започва да му се меси, да му дава акъл и да го обърква.  Момчето каза, че ще го нареди и го направи.
Яд ме е за Румен Радев. Много подготвен.
Това е така, но като цяло, нямаше как да знае възможностите на опонента, беше първи сблъсък. А доста себеизявително отнемаше полето за изява. Някак си нервашки уверен ми идва и той, но сигурно е адреналиновото начало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия