Потъваме във празнично вълнение, през ДЕКЕМВРИ идва сладко попълнение! 🎄👶 -- тема 9, 2022

  • 50 492
  • 736
# 300
Честит да е Борислав! Да расте здрав, щастлив и благословен!
Виж целия пост
# 301
Владислава Димитрова честит да е малкия сладур!!! Да сте живи и здрави цялото семейство!!!
Виж целия пост
# 302
Здравейте, мамита! Записвам се и аз вече към отбора на родилите. На 17.12.2022г. се роди дъщеря ни Тиана 3490 51см. Беше нормално раждане. Бих казала, че мина доста добре, макар че има и някой друг шев. Успех на всички, на които им предстои. Наистина няма по-хубаво от това да си прегърнеш детенцето.🥰😍❤❤
Виж целия пост
# 303
Честито на новите мами! Здрави и хубави бебоци и да се гушкате много!
Виж целия пост
# 304
Nelinka_30 честита радост!!! Да бъде жива и здрава и много да ви радва!!! Бързо възстановяване!!!
Виж целия пост
# 305
Честито на двете! Да са здрави и щастливи! 🍀🍀🌹🌹
Виж целия пост
# 306
Честита и благословена да е Тиана!
Виж целия пост
# 307
Честито на всички! Много здраве и щастие! ❤️

Дойде и нашия ред, 7дена преди термин с планово секцио се роди нашият син - Билял. Един голям юнак - 3930 гр и 51 см. 😍😍
Виж целия пост
# 308
Здравейте, момичета. ❤
На 16-ти със спешно секцио се появи и нашето момиченце. 😍 Не мога да спра да я гледам 🥹.
Малко се позабавихме с това, защото го бях оставила на мъжа ми като задача и … 🤣 съответно не е свършено, а е много важно - педиатърът. Можете ли да ми препоръчате за гр. София - или за кв. Младост, или Токуда, Вита 2. Просто до там ще можем да стигнем по-лесно. За Вита ми казаха д-р Гергинова и д-р Иванова, но АГ-то ми каза, че били много натоварени.
Виж целия пост
# 309
Честити да са двете нови бебенца! Да са здрави, игриви, спокойни! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Виж целия пост
# 310
Дойде ред да се похваля и аз. Днес, буквално преди минути (още даже съм на родилната маса) се роди нашият втори син - Христо, 3500, 51 см. Нормално раждане след система, защото вече две седмици си ходя с 5 см разкритие. Терминът ми бе за 23 декември
Виж целия пост
# 311
Кристина, SunshineSt, Miriamm, честито, майчета! Бързо се възстановявайте! А на бебчетата пожелавам здраве, щастие и късмет в живота!
Виж целия пост
# 312
Честито на всички  нови мами.Да са ви много здрави бебоците 💗💙
Виж целия пост
# 313
Честити бебче та да са ви живи, здрави и много обичани ❤️
Виж целия пост
# 314
Честити рожби, Владислава Димитрова, SunshineSt , Nelinka_30, Miriamm и kristina112233 Revolving Hearts

Да са ви здрави, да хапват добре и да са много щастливи! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия