Абонаментни кутии в България - Тема 27

  • 97 407
  • 783
# 285
@Tsugumi_ - последното нещо, което съм е нелоялен клиент. Имам за времето назад над 100 кутии и от Кибрит, Белбокс, Френчбокс, БгБокс, БелБокс, Лейдибокс, че дори и ПритиБокс. Единственото, което мога да кажа към Белбокс и е похвално, че от самото начало, абонаментната кутия си е 24.99лв. не е мръднала с лев. Останалото е излишна дребнавост. И много се радвам, че манията ми по три-четири кутии на месец, отмина. Сега ги взимам избирателно. И повече от чужбина, макар да имам поръчан Кибрит. Благодаря за снимките на потребителката Галина Енчева, която я качи.

Аз никъде не Ви коментирам, писах за политика на сайтове. Няма нужда от лични коментари и обяснителен режим.
Виж целия пост
# 286
И аз съм доста хепи от Кибритчето. Всичко ще е от полза. Само за спиралата малко се чудя
Виж целия пост
# 287
Мен пък не би ме успокоявало ако дадена кутия стои на една и съща цена при инфлация над 5%-10%-15%. И 30 и 35 лв бих дала стига да има хубави продукти вътре. Щом стои на една цена, много е вероятно да се правят компромиси за продуктите или да има много хубави продукти, които заради 2-3 лв. не са услели да влязат в цена и няма как да ги пробваме. Все едно да очакваме още да има банички за по 20 ст. Ми няма как да стане.

Мен пък ме е яд, защото все се каня на Белбокс, но нещо ме отказва в продуктите. Не ми харесват. Предпочитам повече да дам, за нещо по-хубаво.
Виж целия пост
# 288
Здравейте! След цялото фиаско с цената на кутията с Орфеус, може ли някой поръчал я да даде отзив за продуктите, че пусто любопитство. Simple Smile
Виж целия пост
# 289
Здравейте! След цялото фиаско с цената на кутията с Орфеус, може ли някой поръчал я да даде отзив за продуктите, че пусто любопитство. Simple Smile
Надявам се някой да даде отзиви и за коледната кутия на Кибрит.
Виж целия пост
# 290
Коледната е супер! Най-много ми харесват околоочният ,маската за лице  на мазило и дневният крем на wooden spoon  -топ са ! Тоникът на мазило и серумът на Шимани не са нищо кой знае какво...
Виж целия пост
# 291
Кажете нещо за Lady box. Преди Коледа поръчах продукт от магазина им и оттогава - нищо. Читави ли са въобще или да не чакам?

Аз също имам поръчка от декември (Lady box). Няма никаква обратна връзка.  Поръчката е приета и до там Sad
Виж целия пост
# 292
Всички ли си получихте Bellebox? Като нищо и аз да съм в черният списък защото нямам кутия. Един път поръчах кутия и хич не ми хареса, че са предимно мостри и на имейла им писах защо си прекратявам абонамента. Миналият месец си пуснах пак абонамент за да пробвам продукта за коса. Но и да не я получа кутията няма да е загуба, защото не ползвам гримове, а другите 2 продукта не ми трябват. Ако не бъркам имаше около очен крем на тази марка и не беше нищо особено.

GoodBox 4 ли продукта разкриха?

Вчера все пак получих кутията, но нощният крем е със срок 01/2023, ако това горе е срока на годност....Понеже тук бяха коментирани тези срокове и се загледах, амии те затова явно ги слагат. Миаманте поне е до 2025г.
Виж целия пост
# 293
Аз се радвам на продуктите, а някой друг на самата кутия.


Виж целия пост
# 294
Кажете нещо за Lady box. Преди Коледа поръчах продукт от магазина им и оттогава - нищо. Читави ли са въобще или да не чакам?

Аз също имам поръчка от декември (Lady box). Няма никаква обратна връзка.  Поръчката е приета и до там Sad

Много са несериозни от Lady box.
Виж целия пост
# 295
Аз пък да похваля екипа на GoodBox. Писах им тази сутрин, че имам проблем с дневният крем на Dr.H (помпичката му не работи). Отговориха ми супер бъро. Свързаха се с мен и по телефона, бяха много отзивчиви, извиниха се, въпреки че вината реално не е тяхна. Обещаха ми комплимент със следващата кутия и така ...
Виж целия пост
# 296
Дневният крем на Dr H е тоолкова хубав, тип гел, с лек и приятен аромат. Първият път като натиснах помпичката и една пластмаса изхвърча, оказа се че има "тапичка" отпред, която не бях забелязала. Проверете ако вече не сте го направила.
Виж целия пост
# 297
Благодаря за съвета, всичко махнах отпред. Два дни го мъча, но нищо и нищо не излиза от него. Усеща се тежък, че е пълен, но .... не и не.

Дневният крем на Dr H е тоолкова хубав, тип гел, с лек и приятен аромат. Първият път като натиснах помпичката и една пластмаса изхвърча, оказа се че има "тапичка" отпред, която не бях забелязала. Проверете ако вече не сте го направила.
Виж целия пост
# 298
Разглобете го, за да видите какво се случва.
Махате първо лъскавата част, тя е малка и притиска флакона да стои в красивата опаковка.
След това бутате нагоре издадената част, която представлява отвора, откъдето трябва да излезе кремът.
Като пълнител е, даже може евентуално да се развие.
Виж целия пост
# 299
Благодаря, ще опитам. Дано се получи, нощният беше чуден .... така ми се иска и този да успея да полвам Sad

Разглобете го, за да видите какво се случва.
Махате първо лъскавата част, тя е малка и притиска флакона да стои в красивата опаковка.
След това бутате нагоре издадената част, която представлява отвора, откъдето трябва да излезе кремът.
Като пълнител е, даже може евентуално да се развие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия